Mümin Sekman - Limit Sizsiniz!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Mümin Sekman - Limit Sizsiniz! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23,033 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Mümin Sekman - Limit Sizsiniz!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ŞEMS
M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mümin Sekmanın her şey seninle başlar kitabı içinde çok güzel dediklerini duymuştum ama ikisini de okuyamadım inşlh kısmet olur da okurum :)

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
sanki ismini duymustum paylasım için tesekkurler

E

efza

Kullanıcı
26 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
çok güzel bir kitap gerçekten okunması gereken ender kitaplardan diyebilirim

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
bencede harika br kitaba benziyor

E

efza

Kullanıcı
26 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kendi yolundan, kendi kanatlarıyla, kendi hayaline gidenlere, kendi gücüyle başarmayı anlatan yeni bir 'başarı müfredatı'nı, Mümin Sekman şöyle açıklıyor:

-Baş + arı: 'Baş' olmak için 'arı' gibi çalışmak gerekir!

-Başarı sonuç alır susar, başarısızlık açıklama ister.

-Başarı (b)ilgi ister. 'Bilgi'nin de beşte dördü 'ilgi'dir!

-Sadece iyide değil, kötü yolda da rekabet vardır!

-Her başarının bir son kullanma tarihi bulunur!

-İnsanlar üçe ayrılır: Gerçekten başarılılar, başarılıyım diye geçinenler ve başarılı insanlar üzerinden geçinenler!

H

hörfin

Kullanıcı
16 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
güzel bir kitaba benziyor hemen alıp okumam lazım ;D :D

K

köseman

Kullanıcı
22 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
malatya
slm arkadaşlar siteyte yein katıldım ve mümin sekman ismini görünce doğru yerde olduğpumu anladım ve limit sizsiniz kitabı insana başarını fuul formülünü veriyor okumakta geç kalmayın herkese slm. . . .

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
köseman' Alıntı:
slm arkadaşlar siteyte yein katıldım ve mümin sekman ismini görünce doğru yerde olduğpumu anladım ve limit sizsiniz kitabı insana başarını fuul formülünü veriyor okumakta geç kalmayın herkese slm. . . .
Yeni Katılanlar böümünden merhaba demeye ne dersiniz?
Bu arada kitap yorumunuza katılıyorum. :)

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Harika bir kitap herkese tavsiye ederim ;)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mümin Sekman hukuk fakültesi mezunu,KİGEM(Kişisel Gelişim Merkezi)'in kurucusu,Yazar ,danışman ve kişisel gelişim uzmanı
Kitapları yorucu değil,düşünmeye sevkedici ve öğretici,bilinen şeyleri farklı bi bakış açısından değerlendirerek görmemizi,bilmemizi  istiyor.Limit Sizsiniz kitabı da eğer ki psikolojiye,gelişim kitaplarına ilginiz varsa beğenerek okuyabileceğiniz türden

H

hayatguzeldır

Kullanıcı
26 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ılk fırsatta alıp okumaya başlayacagım. bırde 'kişisel ataleti yenmek' yıne mümin sekman'a ait bir kitap. sanırım beni iş hayatıma geri döndüreceğini düşünüyorum. yoksa evde oturup kalacagım :)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Kitap gerçekten çok güzeldi...Pes etmemek gerektiğini çok güzel bir şekilde vurguluyor...Verilen örnekler kişinin hafızasında yer ediniyor...

T

toprak43

Kullanıcı
21 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
ben bu kitabı aldım okucam gerçekten güzel bir kitap..okunması gereken bir kitap bence..başarılar arkadaşlar..

G

gamzegorur

Kullanıcı
29 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Ben gercekten Mumin Sekmanin "" Hersey seninle baslar "" kitabinin insana buyuk cesaret verdigine inaniyorum...benim icin superdi

T

toprak43

Kullanıcı
21 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
mümin sekmanın tüm kitaplarını okumak gerekiyor bence..gerçekten çok güzel anlatımı var ve sıkılmadan okunabilen bir kitap..herkese başarılar arkadaşlar..

hayata gülümse :)

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
Mümin sekman'ın kitaplarını severek okuyorum.ilk önce 'her sey seninle baslar' kitabını okumustum ve cok faydalı olmustu benim için ondan sonra diğer kitaplarınıda okumaya devam ettim ama henüz bu kitabını okumadım.en kısa zamanda okuyacağım.

H

hilarity

Kullanıcı
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
Kişisel gelişim esereri içinde başyapıt olabilecek bir kitap ... Ben okudum çok beğendim .... Teşekkürler :)