MUHTEŞEM HAYATLAR

• Konbuyu başlatan eftelya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde eftelya tarafından oluşturulan MUHTEŞEM HAYATLAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,369 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı MUHTEŞEM HAYATLAR
Konbuyu başlatan eftelya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
arkadaşlar bu kitabin yazarı ö.faruk RECA.

Siyaset, Sanat, Edebiyat, Bilim ve Aşkta Dünyayı değiştirenlerin İbretli Yaşamları!

Tarih kitaplarında, kültür kitaplarında yada bilim kitaplarında onların isimlerine oldukça çok sık rastlıyoruz. Ama en çok günlük yaşamımızda etrafımızda rastlıyoruz.

Onların icatları bizim yaşamımızı değiştirdi. Peki onların yaşamlarını değiştiren şeyler nelerdi?

Acıları, aşkları, tutkuları nelerdi?

Muhteşem hayatlar, insanlığa yön veren insanların hayatlarının perde arkalarını bize anlatıyor.. Tüm gerçekliğiyle...

gerçekten herkesin okuması gereken bir kitap...herkese tavsiye ediyorum... MUTLAKA OKUYUN...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

27 tanede kitabı var

son 3 tanesini ben yazdım tasarladım :) kahraman çocuklar en son çıkardığı kitap.. ama kişilik olarak tanımak bile istemezsinizzz :DDDD

A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
elinden de herşey gelir be :D safari eline sağlık :d

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
çok merak ettim şimdi safari araştırdım ama yazar hakkında fazla bilgiye ulaşamadım...diğer kıtaplarını da edinmeye çalişicam...

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  çok teşekkürler eftelya;güzel bir kitaba benziyor,merak ettim paylaşımın için sağol arkadaşım,ellerine sağlık :)

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
safari arkadaşım;seninde ellerine ve yüreğine sağlık,ne güzel seninde emeğinin olduğu bir kitabı okumak daha da keyifli olacak,sevgiyle kal her şey gönlünce olsun :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
eftelya' Alıntı:
çok merak ettim şimdi safari araştırdım ama yazar hakkında fazla bilgiye ulaşamadım...diğer kıtaplarını da edinmeye çalişicam...
yazar kendi hakkındaki bilgileri verirse eğer kitapları okunmayabilir. Kendisi ve yazdıkları (kısmen) kendi yaşantısıyla uyuşmuyor.. edebiyat fakültesi mezunu türkçe katili bi öğretmen :D

O

orel

Kullanıcı
14 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
yinede bir yerde hayalleriyle  bulusuyor olabilir safari , belkide yazarin  kitaplarinda sergiledigi  ,kendiyle  yuzlesebildigi  kendini sevebildigi anlaridir...  gunluk yasamindaki kiside  korkulariyla  baris icinde olamadigi anlar... :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
anlıyorum ama onu tanıyana kadar arşivimizdeki kitaplara göz gezdirdiğimde daha değişik birini bekliodum.. çok farklı bişi