Mizah

• Konbuyu başlatan MEDİHA1
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde MEDİHA1 tarafından oluşturulan Mizah başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,344 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Mizah
Konbuyu başlatan MEDİHA1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
BUNLARI YAPMADAN ÖLMEYİN
Yağmurlu havada taksi durdurun, şoföre saati sorun ve kapıyı kapatıp yürümeye devam edin.
En sevdiğiniz şarkıyı, yanlış bildiğiniz bölümlerine aldırmadan, avaz avaza bağırarak söyleyin.
Film çıkışında bir sonraki matineye gireceklerin duyacağı şekilde filmin sonunu söyleyin.
Tommiks arasına ders kitabı koyun.
Süper markette market arabasını ağzına kadar doldurup, arabayı çaktırmadan bir köşede bırakarak
hiçbir şey almadan dışarıya çıkın.
Atlıkarıncada altılı ganyan kuponu doldurun.
Piknikte çizgili pijama giyip futbol oynayın.
Henüz okumadığınız günlük gazetenin üzerinde ayakkabı boyayın
Otobüste bir çocuğa yer verin.
Aynı filme 12 kere gidin.
Her gün yürüdüğünüz yoldan eve dönerken yolun yarısında eve kaç adım kaldığını tahmin etmeye
çalışın. Sonra da adımlarınızı saymaya başlayın.
En sevmediğiniz yemekten 3 tabak yiyin.
Pizzacıda lahmacun isteyin.
Mısır yiyin, incir yiyin, üstüne soğuk su için, taşa oturun. Sonra da otobüsle şehirlerarası
yolculuğa çıkın.
Beyin fırtınası yapın.
bi teyzeye gidip sağır&dilsiz numarası yapın saati sorun teyze açıklayana kadar sessizce bekleyin
saati tam olarak söylediğinde sağol teyze diyin kaçın
Tezata düşün.
Derbi maçında rakip takım taraftarları arasında çaktırmadan maç seyredin.
Ters yola girin.
Aşağıya doğru inen yürüyen merdivenden yukarıya mehter yürüyüşüyle çıkmaya çalışın.
Göbek adınızı değiştirin.
Yolda yürürken "Pardon, saatiniz var mı?" diye sorana "var" diye cevap verip yürümeye devam edin.
Dedektif tutun, modayı takip ettirin.
Sıcak çayı parmağınızla karıştırmaya çalışın
Bır kokoreççıye gıdıp ben bı porsıyon dıet salata alıyım deyın
Hawalı bı sekılde kopek gezdıren bırıne ne gezıon la bu ıtle deyın karsılıgında ters bı cwp
alırsanız ben kopege demiştm dein
Elinizde bi ekmek dönercinin karşısına geçin ekmeği cama sürün yeyin dönerci size tip tip baksın...

alıntıdır...

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
valla ben kendi adıma bunların çoğunu yapmadan ölmeyi tercih ederim :)

N

nvzt43

Kullanıcı
5 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
bunları yaparsnız zaten ya ölmüşsünüzdür yada öldürülmek üzeresinizdir  :)

M

merto53

Kullanıcı
27 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bunların bi kaçtanesi çılgınlık değil aptallık ters yola girmek sıcak çayı parmağınla karıştırmak gibi

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yağmurlu havada taksi durdurun, şoföre saati sorun ve kapıyı kapatıp yürümeye devam edin.
Buna benzer bir olay yaşamıştım.Okula giderken arkadaş dolmuşu durdurdu binecekken;
kapı ağzında şoföre;
-bir dakika,sizde Cengiz Kurtoğlunun kaseti var mı?
Şoförde;
- hayır yok dedi,arkadaşta ozaman binemem kusura bakmayın dedi ve dolmuşun kapısını kapattı..
Ben ozaman  yerin dibine geçmiştim,ama şuan hatırlarken tebessüm ediyorum :)

H

hörfin

Kullanıcı
16 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
paylaşım için sağ ol çok teşekkürler :) :) :)

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
SUPER GERÇEKTEN
sağol

M

majeste1959

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
Bunları uygulamayı denerseniz zaten yaşama gibi bi şansınız olmuycak sadece arkanızdan rahmetlide cami duvarına işerdi diyceklerdir.

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Derbi maçında rakip takım taraftarları arasında çaktırmadan maç seyredin. benim rakipleri olduğumu anladıkları anda bu benim ölümüm olur zaten  ;D

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
MEDİHA' Alıntı:
Elinizde bi ekmek dönercinin karşısına geçin ekmeği cama sürün yeyin dönerci size tip tip baksın...

...
Dönerci Hemen ekmek Arasına döner verdi

R

rapunzel

Kullanıcı
3 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
cılgınlık olsagerek bunlar. aslında isterdim bunları yapmadan olmemeyi.. guzel bir sey.bunlara insanın ihtiyacı var arada..

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Ayyyyyyy koptum yaa çok gıcık şeyler bunlar. Tam benlikmiş  ;D ;D ;D

M

majeste1959

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri

...

Dönerci Hemen ekmek Arasına döner verdi                                                                                                                                                            Dönercinin adresini bizede versene kardeş.

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
şu rakip takımın arasında maç izleme olayını annem yapmış kendisi koyu bi galatasaraylıdır maçta yer  kalmayınca mecbur rakip takımın arasına geçmişler annemde maç boyunca kendi takımına karşı tezahürat etmiş ;D ne çılgın bi annem var yhaa