Microsoft ve Volkswagen

  • Konbuyu başlatan okyanusya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde okyanusya tarafından oluşturulan Microsoft ve Volkswagen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,760 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı Microsoft ve Volkswagen
Konbuyu başlatan okyanusya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan YEŞİLAY
O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bill Gates microsoftun bir seminerinde bilgisayar sektöründeki gelişmenin hızını anlatmak için şöyle bir benzetme yapmış.
“Eğer Volkswagen firması son 25 yıl içinde bilgisayar sektörü kadar hızlı gelişmiş olsaydı bugün 500 dolara alacağımız arabalara 25 dolarlık benzin koyup dünya turu atmamız mümkün olacaktı”

Birkaç gün sonra VW firmasının bir basın açıklaması yayınlanmış.

“Eğer otomotiv sektörü Bill Gates in işletim sistemi gibi gelişmiş olsaydı, her alacağımız arabada tek koltuk olacak, diğer koltuklar için ekstra lisans parası ödemek zorunda kalacaktık; arabamız sadece bizim ürettiğimiz benzinle çalışacak; gösterge tablosundaki tüm ikaz ve uyarı ışıkları yerine üzerinde ARABANIZ GEÇERSİZ BİR İŞLEM YÜRÜTTÜ VE KAPATILACAKTIR yazan tek bir lamba olacaktı. Ayrıca her kazadan sonra arabanın hava yastıkları açılmadan önce bir düğmenin üzerinde HAVA YASTIKLARI AÇILACAK EMİN MİSİNİZ diyen bir ışık yanacaktı”

 
C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
İlginç Teşekkürler :)
 
E

emreyenicag

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
KONYA
Cevaba bakarmısın harikasın volkswagen
 
R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
verdiklere zekice cevapları çok beğendm :)...teknoloji heryönden hızla ilerlerken bireyselleşen yaşamlarımızı güzel zekice cevaplarıyla  ortaya sermişler... :D
 
R

roze

Çok güzeldi ya. En sondaki HAVA YASTIKLARI AÇILACAK EMİN MİSİNİZ? cümlesine bayıldım. Paylaşımın için tşkler Okyanusya ;)
 
F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Çok güzeldi.. Cevaba karşılık gelmişmi acaba?
 
Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
LAFI GEDİĞİNE OTURTMUŞ...
 
Üst