Mesleğiniz dışınada bir hobiniz varmı?

• Konbuyu başlatan zor_yilar
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde zor_yilar tarafından oluşturulan Mesleğiniz dışınada bir hobiniz varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 32,895 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı Mesleğiniz dışınada bir hobiniz varmı?
Konbuyu başlatan zor_yilar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bjkerim
E

emne

Kullanıcı
14 Şub 2011
En iyi cevaplar
0
0
Balıkesir
bende hemşirelik okuyorum.mesleğimle hiç alakası olmamasına rağmen minder güreşi yapıyorum.hem spor yapmış olup hem eğleniyorum :)

G

gecelerinzalimi

Kullanıcı
27 Haz 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aktif bir bisiklet kullanıcısıyım.Dağ tepe yılmadan gezerim.Mesleğim elektronik olduğundan bilgisayar ve elektronik cihazların tamiri yaparım.(konu komşunun ve arkadaş arkadaşlarının)
Fakat şuan üniversite sınavlarına hazırlanıyorum.

M

mr.Art

Kullanıcı
12 Nis 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yağlı Boya - Karakalem Çlışırım.- Bass gitar ve Batery çalarım grubumla stüdyoya girerim, bazen bassçı bazen baterist olurum - Kişisel Gelişim Kitapları okurum..

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
emne' Alıntı:
bende hemşirelik okuyorum.mesleğimle hiç alakası olmamasına rağmen minder güreşi yapıyorum.hem spor yapmış olup hem eğleniyorum :)
İlginç ama güzel! :)

mr.Art' Alıntı:
Yağlı Boya - Karakalem Çlışırım.- Bass gitar ve Batery çalarım grubumla stüdyoya girerim, bazen bassçı bazen baterist olurum - Kişisel Gelişim Kitapları okurum..
Süper!

M

meneleus

Kullanıcı
12 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Matematik öğretmeniyim. İşim dışında enstrüman çalmayı çooook severim. evimde ud, gitar, saz, akardion, darbuka, mandolin, org mevcut. Günün yorgunluğunu ve stresi herhangi birini çalarak atıyorum. Yaşınız ne olursa olsun bir estrüman çalmayı deneyin derim. Müzik dışında maket yapıyorum ve hiç ara vermeden kitap okuyorum.

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Mesleğim yok ama hobim çok :D Kitap okurum film izlerim. Beşiktaşlıyım :) Sporun her türlüsünü severim izlerim. Halısaha maçı yaparım :D Gezerim otururum. Büyüklerimin konuşmasından onların muhabbettinden büyük zevk alırım :) Planladığım hobiler de var tabi.. Yemek yapmak pasta yapmak gibi  ;D :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
meneleus' Alıntı:
Matematik öğretmeniyim. İşim dışında enstrüman çalmayı çooook severim. evimde ud, gitar, saz, akardion, darbuka, mandolin, org mevcut. Günün yorgunluğunu ve stresi herhangi birini çalarak atıyorum. Yaşınız ne olursa olsun bir estrüman çalmayı deneyin derim. Müzik dışında maket yapıyorum ve hiç ara vermeden kitap okuyorum.
Çok iyiymiş.

;D

T

tufan5959

Kullanıcı
3 Şub 2012
En iyi cevaplar
0
0
ANKARA
bende bir polisim mesleğimin dışında keman çalıyorum ayrıca yabancı dil kursuna gidiyorum bu beni oldukça rahatlatıyor :)

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Bende bir ilahiyat öğrencisiyim.Bir çok hobim var film izlemek ve devamlı kitap okumak bunların başında geliyor.Sinemaya gitmeye ve şiir dinlemeye bayılıyorum .Aynı zamanda spor yapıyorum çinceye ilgi duyuyorum radyo dinlemekse vazgeçilmezlerim arasında yeni yerler yeni insanlar tanımaya bayılıyorum ve tabi yeni kültürler ve her kültürün mutfağı çok ilgi çekici ;)

G

grace

Kullanıcı
8 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mesleğimin dışındaki ilgi alanım şimdi mesleğim olmasında istekli olduğm iş haline geldi
Nasıl olur bilmiyorum ama umutla istekle devam ediyorum
Mesleğime gelince zaten ya onu ya da bu tarafı seçmem gerek ::)

P

ptaah

Kullanıcı
9 May 2013
En iyi cevaplar
0
0
www.youtube.com
İngilizce öğretmeniyim.4 yıldır vücut geliştirme yapıyorum.Onun dışında ücretli veya ücretsiz kurslara giderim.Bazen felsefe yada parapsikoloji derneklerindeki sohbetleri dinleyemeye giderim.
Koşmak ,bisiklete binmek,resim çizmek,cbr çizgiroman ve mp3 biriktirmek,kitap okumak,

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Yeni diller öğrenmek, özellikle tercümanlık için Türkçe işaret diline kendimi kaptırmış bulunmaktayım.
İngilizce (İleri), Almanca (Orta), Fransızca (Başlangıç), İspanyolca (Başlangıç) ve Çince Başlangıç) devam etmekte...

Ayrıca şiir ve kısa yazılar yazmayı çok seviyorum.

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Benimde yeni mesleğim oldu. 3 aylık:) Hobimse küçüklükten beridir hayalime kavuştum.. Küçük bi kedi:) Onu sevmek çok hoşuma gidiyo bi değişik bakıyoo :)