Mesleğiniz dışınada bir hobiniz varmı?

• Konbuyu başlatan zor_yilar
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde zor_yilar tarafından oluşturulan Mesleğiniz dışınada bir hobiniz varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 32,905 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı Mesleğiniz dışınada bir hobiniz varmı?
Konbuyu başlatan zor_yilar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bjkerim
Z

zor_yilar

Kullanıcı
17 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Mesleğiniz dışınada uğraştığınız bir hobiniz varmı ?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Konu açan arkadaşlarımdan ricam;
Lütfen kendinizden örnekler vererek açar mısınız konuları? :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tabiiki! Olmalı da zaten.. :)

Yağlıboya resim yapıyorum ve de yeni yeni fotoğraf çekmeye başladım. Kendim çekip onları resmetmek fikri çok keyifli:)

Güzel bir konu, teşekkürler.

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
BENİM MESLEK MUHASEBE AMA BEN GÜZEL SANATLAR EL İŞİYLE UĞRAŞMAYI SEVERİM.BİR DE YEMEK YAPMAK HOŞUMA GİDİYOR

Z

z.sav

Kullanıcı
10 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
bankacýyýzbiz.com
hocamın yanında eğitmenlik  yapıorum  her yeni bir güne yeni birşeyler katmayı seviyorum    ara  ara takı tasarımı  yeni yeni yemek yapmayı öğreniyorum bilmediğim

için bunu hobiden sayıyorum  ;) yemek yapmak sanatmış bunu yeni kavrayanlardanım  :) 

T

Tuzlu Kahve

Kullanıcı
14 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
amatör olarak da olsa yağlı boya resimleri yapmaya çalışırım.bunun dışında yüzmek,yürüyüş yapmak da çok hoşuma gider.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
ahşap boyamaya bayılıyorum. ham halde aldığım bi nesneyi içimden geldiği gibi renklendirip evimin bir köşesinde kullanmak yada sevdiklerimle paylaşmak çok keyifli, bide örgü örmek her ikiside stresli bir günün ardından kafamı boşaltmak için harika geliyorlar .

2

2eynep

Kullanıcı
20 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ohoo bir sürü hobi var maksat special birsey aramak degil. Öğrenciyim bi mesleğim yok ama mücevher tasarımını hobi olrak başlatıp şuan para kazanıyo durumundaym  :)

C

cnrbstnc

Kullanıcı
22 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Lise öğrencisiyim.
Hafta sonları folklör kursuna gidiyorum ve amatör olarak devam ediyorum.

M

MyRiNa

Kullanıcı
23 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
MUĞLA
Aslında Mesleğim Restorasyon. Restoratörüm yani. İşim Beton ve Zemin Laboratuvarı idari kordinatörüyüm. Kostüm atölyemiz var. Dans salonu işletiyoruz eşimle birlikte :)

Dolayıs ile dans ile iç içeyiz. Kostüm ve giysi tasarımları, Boncuk ve aksesuarlar hep elimizden geçiyor ve bunları zevkle yapıyoruz.

Hobi olayı ise: Arkeolojiye özel merakım var, tablolar, yüzme ve dalgıçlık, resim yapmak, dans etmek, kitap okumak, organizasyonları takip etmek de ayrı bir zevkim ve olmadık zamanlarda olmadık şeyleri araştırıp bir şeyler öğrenmek bunları insanlar ile paylaşmak şahane bir duygu :)

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
meslegim dısında  diger bi kuruma görevliyim aynı zamnada oraya da ben bakıyorum bunlar dısında geri kalan zamanda ev işleriyle gecio :-[ :-[

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
MyRiNa' Alıntı:
Aslında Mesleğim Restorasyon. Restoratörüm yani. İşim Beton ve Zemin Laboratuvarı idari kordinatörüyüm. Kostüm atölyemiz var. Dans salonu işletiyoruz eşimle birlikte :)

Dolayıs ile dans ile iç içeyiz. Kostüm ve giysi tasarımları, Boncuk ve aksesuarlar hep elimizden geçiyor ve bunları zevkle yapıyoruz.

Hobi olayı ise: Arkeolojiye özel merakım var, tablolar, yüzme ve dalgıçlık, resim yapmak, dans etmek, kitap okumak, organizasyonları takip etmek de ayrı bir zevkim ve olmadık zamanlarda olmadık şeyleri araştırıp bir şeyler öğrenmek bunları insanlar ile paylaşmak şahane bir duygu :)

Ne kadar güzel hobiler bunlar.
Bir ara bende dans kursuna gitmek istedim ama olmadı :-[

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mesleğim dışındaki hobim, mesleğimle ilgili kitaplar yazmak oldu. Hobi diyorum, çünkü şu anda ders kitabı olarak okutulan kitaplarım tamamen kendi olanaklarımla basılmış ve ücretsiz olarak okullara dağıtılmıştır. Artık mesleğimi yapmıyorum ama kitap yazmaya devam ediyorum.
Site bahçesi spor alanında gençler tarafından organize edilen her türlü maça katılırım, kızlarım "anneee yaaa..." diye itiraz etselerde.:)
Tablo koleksiyoneriyim.
Çok hızlı örgü örerim, el örgüsünün keyfi başka. :) Özellikle desenli modellerde atölyede makina başında çalışanlarla yarışabilecek kadar hızlıyım!:)
Bir de ara ara yapmaktan keyif aldığım farklı uğraşılar var.
Ve elbette sahil yürüyüşleri...

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
AİLE ŞTİNDE ÇALIŞIYORUM EN BÜYÜK HOBİM YEMEK YAPMAK ACAYİP STRES ATIYORUM VE YENİ TARİFLER YARATIYORUM ,VE DALGIÇLIK YAPMAK VE 40 YAŞINA GELİNCE BASACAĞIM BİR KİTAP HAZIRLIYORUM KENDİMİ YAZI YAZARAK İFADE ETMEK YAŞAM BİÇİMİM FOTOĞRAF ÇEKMEK ASLINDA YAŞADIMIZ SÜRECE KENDİMİZE BİR SÜRÜ HOBİ BULABİLRİZ VE BUNLARLA MUTLU OLURUZ

M

MyRiNa

Kullanıcı
23 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
MUĞLA
Hayattan zevk almayı bilmek ve hayatı daha güzelleştirmek için o kadar çok şey var ki :)

Ne kadar hoş ....

Gülşah dans için hiç bir zaman geç değildir bazı kursiyerlerimiz 45-50 yaşlarında :) latinden halk danslarına.. aktif dançılar bunlar :) yarışmaya bile katılanlar var. ben bile geçen yıl derneğimiz ile birlikte katılmıştım bölge birincisi olmuştuk derneğimizin maddi yetersilikleri dolayısı ile birinci kesin çıkacağımız finale gidememiştik çok üzülmüştük.. Ama yine de umut ve neşemizi kaybetmedik! devamm... :)

G

grace

Kullanıcı
8 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Takı tasarlayıp yapmayı seviyorum. :)
El örgüsü de yapıyorum ve kışlık kazaklarımın birçoğu benim ördüklerimden. ;)
Bir ara tığ işi çanta denemiştim ama başaramadım. :-[
Çiçek yetiştirmeyi de çok severim, iş yerimde bile çiçeklerim var.
:)

Z

zehraaa

Kullanıcı
7 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
ben hukuk fakültesi öğrencisiyim  :) okulumun yanı sıra piyano çalıyorum tenis oynuyorum ve tabiki vazgeçilmezim kitap okumayı çokkkkkkkkk seviyorum  :)