# Mesajlarımı neden değiştiremiyorum/silemiyorum?

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan # Mesajlarımı neden değiştiremiyorum\/silemiyorum? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,575 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı # Mesajlarımı neden değiştiremiyorum\/silemiyorum?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eren165
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Öncelikle merhaba,

Son zamanlarda yaşadığımız tatsız bir-iki olay üzerine "mesaj değiştirme/silme" yetkilerini belli kullanıcı gruplarından aldım. Mesaj sayınız belli bir rakama geldiğinde, bu yetkiye ulaşacaksınız. VE öncelikle şunun altını çizmeliyim ki, aslında bu yetki "en başta"  yoktu. Ancak üyelerimizin belli şeyleri aştığı varsayımı altında hareket ettiğim için, bu konudaki yetkileri kısıtlamamıştım. Sonrasında yanıldığımı anlayıp, biraz daha çeki\düzen verdim.

Geyik başlığı altında yazılanları ara-sıra takip ediyorum. Bunun da geyiği dönmeye başlamış.

En azından konuya açıklık getireyim istedim.

Saygılar.

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hmm...ben pek hoşlanmadım bu işten ama neyse artık imla hatası yapmadan yazmaya çalışırım ne de olsa geri dönüş yapıp düzeltme şansım yok :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
re-Member' Alıntı:
hmm...ben pek hoşlanmadım bu işten ama neyse artık imla hatası yapmadan yazmaya çalışırım ne de olsa geri dönüş yapıp düzeltme şansım yok :)
Belki bir süre sonra en azından o yetkilendirildiğiniz mesaj sayısını düşürebilirim.
Ama şimdilik böylesi iyi.

C

cnslmst

"Mesaj sayınız belli bir rakama geldiğinde, bu yetkiye ulaşacaksınız" demişsiniz, bu yetkiye ulaşmamız için mesaj sayımızın kaç olması gerekiyor..?  teşekkürler...

K

Kristal

Tu Navy' Alıntı:
"Mesaj sayınız belli bir rakama geldiğinde, bu yetkiye ulaşacaksınız" demişsiniz, bu yetkiye ulaşmamız için mesaj sayımızın kaç olması gerekiyor..?   teşekkürler...
Bu sayının bilinmemesi daha uygun olur bence.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Kristal' Alıntı:
Tu Navy' Alıntı:
"Mesaj sayınız belli bir rakama geldiğinde, bu yetkiye ulaşacaksınız" demişsiniz, bu yetkiye ulaşmamız için mesaj sayımızın kaç olması gerekiyor..?   teşekkürler...
Zaten onun için söylemedim.
Bu rakam söylendiğinde de işin tadı daha da kaçabilir.

C

cnslmst

Cσ∂єx' Alıntı:
Kristal' Alıntı:
Tu Navy' Alıntı:
Zaten onun için söylemedim.
Bu rakam söylendiğinde de işin tadı daha da kaçabilir.
evet haklısınız o rakama ulaşmak için saçma sapan mesajlar atılır hepten suyu çıkar...

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
"Son zamanlarda yaşadığımız tatsız bir-iki olay üzerine "mesaj değiştirme/silme" yetkilerini belli kullanıcı gruplarından aldım"

ben bir şey anlamadım bu işten

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kabeka' Alıntı:
"Son zamanlarda yaşadığımız tatsız bir-iki olay üzerine "mesaj değiştirme/silme" yetkilerini belli kullanıcı gruplarından aldım"

ben bir şey anlamadım bu işten
yani evet bende bişey anlamadımm.
Biri yanlış bişey yazdı ise düzeltme hakkına sahip olması doğal bişey değil mi...
Bu konuda ne gibi bir yanlışlık ve kargaşa doğabilir ki aklım almadı şaşırdım sahiden  ???

Ancak üyelerimizin belli şeyleri aştığı varsayımı altında hareket ettiğim için, bu konudaki yetkileri kısıtlamamıştım.

açıkçası bu cümlede oldukça garibime gitti...Nasıl bir şekil oldu ki böyle bir kısıtlama
getirme gereği duydunuz..Yani eleştiri yapmak için söylemiyorum tatmin edici bir açıklama
istiyorum...Kişisel olarak konuşayım belki bende yapıyorumdur o hatayı  :-\ nasıl br hataya
engel olmak istediğinizi anlamak istiyorum.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Arkadaşlar;
Bu kısıtlama Yönetimin verdiği bir karardır. Aynı zamanda iyileştirme kararıdır. Saygı duymak gerekir.
Bu kısıtlama daha dikkatli mesajlar yazmamız içindir.

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Saygı duyuyorum zaten...
Ama msj düzeltmenin nesine kısıtlama geldi anlamadım.
İmla hatası yapınca neden düzeltemeyeyimmm mesela  :-\

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
UğurOnur' Alıntı:
Saygı duyuyorum zaten...
Ama msj düzeltmenin nesine kısıtlama geldi anlamadım.
İmla hatası yapınca neden düzeltemeyeyimmm mesela  :-\
Eğer hata yapıp, yapmadığını görmek istiyorsan, mesajını yazmadan GÖNDER tuşunu değil de "ÖNİZLEME" tuşunu kullanırsın.

Her şey size açıklanmak zorunda değildir. Yapılan şeyin ne olduğu konusunda sizlere bilgi verirsek, bu davranışın yaygınlaşmasını nasıl engelleyeceğiz? Bilinmemesi gerekiyor ki, açıklanmıyor/açıklamıyorum.

Saygılar.