Merhaba

• Konbuyu başlatan gurbetci_kiz
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde gurbetci_kiz tarafından oluşturulan Merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,975 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı Merhaba
Konbuyu başlatan gurbetci_kiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan y_asmin
G

gurbetci_kiz

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hosgeldin Real_Factor.

Hosbulduk arkadaslar...

E

exelans.38

Kullanıcı
18 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
Hoşgeldin aramıza gerçi bende yeniyim ama buraya alışmam çok hızlı oldu seninde hemen bu siteye hemen baglanacagına eminim gerek içerik yönunden gerek üyeler yönunden çok zengin bir site :)
Tekrardan hoşgeldin sefa getirdin

Q

Quzen

Kullanıcı
18 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
gurbetci_kiz' Alıntı:
Merhabalar,

Once yazilarimda turkce karakterler kullanamadigim icin cok ozur dilerim.
Bu sitede artik bende varim ;)
Sitenizi kesfetmis olmak cok guzel.

aa ne demek madem gurbette yaşıyon bizede sana saygı duymak düşer. aramıza hoşgeldin inan pişman olmayacaksın..

G

gurbetci_kiz

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ölüdeniz' Alıntı:
ben avatarından çok korkti :)
aaa korkutmak istemezdim, korkutma amacli degildi tabiki ama uzerindeki yazan yazi beni cok etkiledi, cok dogru buldum o yuzden sectim  :) ama korkma sadece yurekten aglayan bir goz  :'(

exelans.38' Alıntı:
Hoşgeldin aramıza gerçi bende yeniyim ama buraya alışmam çok hızlı oldu seninde hemen bu siteye hemen baglanacagına eminim gerek içerik yönunden gerek üyeler yönunden çok zengin bir site :)
Tekrardan hoşgeldin sefa getirdin
Hosbulduk exelans.38 sende hosgeldin, buraya alismak gercekten zor degil site adeta sizi icine cekiyor, burda zamanin nasil gectigini bile anlamiyorsum  ;D

Quzen' Alıntı:
gurbetci_kiz' Alıntı:
Merhabalar,

Once yazilarimda turkce karakterler kullanamadigim icin cok ozur dilerim.
Bu sitede artik bende varim ;)
Sitenizi kesfetmis olmak cok guzel.

aa ne demek madem gurbette yaşıyon bizede sana saygı duymak düşer. aramıza hoşgeldin inan pişman olmayacaksın..
tesekkurler Quzen saygi duyulacagini biliyordum ama yinede belirtmek istedim
bu arada hosbulduk, sende bu konuya hosgeldin  ;)

catzilla' Alıntı:
Hosbulduk catzilla  ;)

E

erdem_003

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
AFYON
Selamun aleykun mrblar artık bende bu siyedeyim eger sizde kabul ederseniz. Benimde kendimi geliştirmem lazım bu sitenın ve buradakı arkadaşların da başarıma ortak olacagını düşünüyorum. Şimdilik eyvallah

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
erdem_003' Alıntı:
Selamun aleykun mrblar artık bende bu siyedeyim eger sizde kabul ederseniz. Benimde kendimi geliştirmem lazım bu sitenın ve buradakı arkadaşların da başarıma ortak olacagını düşünüyorum. Şimdilik eyvallah
Merhaba...

G

gurbetci_kiz

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
erdem_003' Alıntı:
Hemserim hosgelmissin
Kabul etmek ne demek basimizin ustunde yerin var.  ;) :D

A

alicaan

Kullanıcı
8 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Tunceli
hoşgeldinizde en son ne zaman geldiniz efendim lütfen boşluk burakmayın