MERHABA

• Konbuyu başlatan EFELER
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde EFELER tarafından oluşturulan MERHABA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,883 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı MERHABA
Konbuyu başlatan EFELER
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ibrahimcaca
E

EFELER

Kullanıcı
7 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
Açıkcası sitenizin yabancısıyım.Benimle ilgilenebilecek ve yönlendirebilecek biri yahut da birilerine ihtiyacım var.Aranıza katılmak benim için mutluluk verici.Teşekkür ederim şimdiden.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Hoşgeldin.

Yönlendirilecek pek bir şey yok Efeler :) Bölümlere tıkladığında konulara ulaşabiliyorsun.
Takıldığın nokta da bizler varız. :)

E

EFELER

Kullanıcı
7 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
Aslında acemiliğimi yavaş yavaş atıyorum sanırım.sitenizde gezindikçe.dikkat ettim çok güler yüzlüsünüz.ilginiz için teşekkürler.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Rica ederim ama dediğim gibi site adminimiz Korsan ve Zeynep. Ve diğer üyelerimiz her zaman takıldığınız nokta da yardımcı oluruz ama siz gezindikçe zaten çözüceksiniz.
İyi okumular ve paylaşımlar. :)

E

eesraa

Kullanıcı
21 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
selam gülsah abla,samımıyetın ve guleryuzlulugun benımde ılgımı cektı sıcacık karsılaman ve ılgın ıcın cok sagol ve sunuda belırtmek ıstıyorumkı sızınle tanısmayı cook ısterım :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
eesraa' Alıntı:
selam gülsah abla,samımıyetın ve guleryuzlulugun benımde ılgımı cektı sıcacık karsılaman ve ılgın ıcın cok sagol ve sunuda belırtmek ıstıyorumkı sızınle tanısmayı cook ısterım :)

Teşekkür ederim Esraaa. Kimbilir Dünya küçük kariılaşabiliriz belki bir gün...

Ama inan burda ki herkez sıcak ve samimi ( ben öyle olduğuna inanıyorum  :)

E

eesraa

Kullanıcı
21 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
evet haklısınız,dıger arkadaslarda kusura bakmasınlar lutfen :-[