merhaba arkadaşlarr......

• Konbuyu başlatan duydun.mu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde duydun.mu tarafından oluşturulan merhaba arkadaşlarr...... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,431 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı merhaba arkadaşlarr......
Konbuyu başlatan duydun.mu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
D

duydun.mu

Kullanıcı
6 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.bu site hakkında bana bilgi verir misiniz? şimdiden teşekkür ederim.

G

gözlük

Kullanıcı
5 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
hoşgeldiniz bu site kişisel gelişim sitesidir burada kendinizi daha mutlu hissedeceginize emin olun ;) :D

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Bu sitenin amacı nedir?
Bu site, haddini aşmayı garanti ederek amatör bir ruhla hazırlanan, önemli bir noktaya temas eden, KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ baz alan, bir site olma gayretinde çaba harcayacaktır.

Sitede neler olacak, neler olmayacak?
Sitede bireyin “kendini geliştirmesi” için her şey olacak : Denemeler, makaleler, hikayeler, anketler… ama asla tavla oyunları, oyun hileleri, cep telefonlarına bedava mesaj, fıkralar vs. isteyenler aradıklarını malesef sitede bulamayacaklar. Bu arkadaşlarımızı GOOGLE‘a yönlendirmekten zevk duyarız.

Benim yaşadığım ve paylaşmak istediklerim var. Burada yayınlamak istiyorum?
Memnuniyet duyarız. Bize ” İletişim ” bölümünden veya bilgi{at}kendinigelistir.com mail adresinden yayınlanmasını istediğin yazı, deneme ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz. Bu yazı ve çalışmalarınızı site içeriğine ve biçimine uygun bulursak isminizi ve mailinizi belirterek siteye ekleme yapabiliriz ve bundan büyük zevk alırız.

Site Tasarımı/Yazarı/Editörü
Özgür ŞAHİN ( mail : osahin{at}aku.edu.tr - msn : osahin@aku.edu.tr )

Site Editörü
Dr. Mustafa KURT ( mail : mkurt{at}aku.edu.tr )

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
sitemizde iyi vakit gecirmen dileğiyle
bu arada hoş geldin :)