LütfenNn Buraya Bakın Arkadaşlar Sağlığınız İçin---...!!! (sonuna kadar okuyun)

• Konbuyu başlatan simurg_288
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde simurg_288 tarafından oluşturulan LütfenNn Buraya Bakın Arkadaşlar Sağlığınız İçin---...!!! (sonuna kadar okuyun) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,395 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı LütfenNn Buraya Bakın Arkadaşlar Sağlığınız İçin---...!!! (sonuna kadar okuyun)
Konbuyu başlatan simurg_288
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
G

gizemlii

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
colanın zararlarını biliyodum ama bu derece olduğunu tahmin bile etmiyodum  :-[ paylaşım için teşekkürler

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
zaten benim en sevdiğim içecek su ve yeteri kadar içiyorum... Sağol verdiğin bilgiler için

O

okay

Kullanıcı
11 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
KARS
Bizim milletimiz ne kadar zararlı madde varsa ona yöneliyor. helal olsun bize ya bukadar zararlı bişeyi soframızdan eksik etmiyoruz.Ama bundan sonra kullanmıyıcam.Paylaşımın için teşekkürler. ;)

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
paylaşımın için teşekkürler günde 10 bardakdan fazla cola içen biri olarak. inşlh birgün bu alışkanlıkdan vazgeçecem:D

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
saol sigaradan beter bagımlılık yapıo yaa bırakamıo insan :D

A

amuura

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
ya ama ayda bikas kez icilirse bunlarin hepsi olma diyom ama tabi icmem daha iyi ama birden birakilmazki  ::)

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Tskkrler bilgi için..Kolayı sevmiyordum zaten

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Amma çok işe yarıyormuş kola:) Üstelik temizlik malzemelerinden daha da ucuz mu neydi?:)

E

Emine düzgün

Kullanıcı
17 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
artık kesinlikle ağzıma dahi alamam....paylaşım için teşekkürler