leblebi ve kömür diyarından selamlar

• Konbuyu başlatan tabetlis
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde tabetlis tarafından oluşturulan leblebi ve kömür diyarından selamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,082 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı leblebi ve kömür diyarından selamlar
Konbuyu başlatan tabetlis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tabetlis
T

tabetlis

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
TAVŞANLI
  Selam ben leblebi ve kömür diyarı TAVŞANLI dan  yasin .Ben e mail adreslerine reklamcılık faaliyeti gösteren bireyin Türkiye temslcisiyim. Ayrıca  sietlerde webmasterlik ve admnlk yaptım.Site gerçektende güzel olmuş .site webmasterine tşk lerimi sunarım..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Biz teşekkür ederiz,sitemize üye olup bu güzel  ve içden dileklerde bulundugun için :)
Ama seni kınıyorum kusura bakma,leblebi diyarından gelip leb demeden leblebi getirmedigin için  ::)

T

tabetlis

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
TAVŞANLI
Su Perisi' Alıntı:
Biz teşekkür ederiz,sitemize üye olup bu güzel  ve içden dileklerde bulundugun için :)
Ama seni kınıyorum kusura bakma,leblebi diyarından gelip leb demeden leblebi getirmedigin için  ::)
  Estağfirullah su perisi kardeşim istediğn leblebi olsun . Fakat leblebini 50  değişik çeşidi var hangisinden istersiniz??? :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Tatlısından olsun,şu renkli olanlardan :) hazır diyetteyken iyi gelecek ::)

T

tabetlis

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
TAVŞANLI
Su Perisi' Alıntı:
Tatlısından olsun,şu renkli olanlardan :) hazır diyetteyken iyi gelecek ::)
  pEKİ KARDEŞİM SU PERİSİ RENKLİ DEDİĞİN NOSTALJİDEN KASTEDİYORSUN,ADRESİNİZİ ÖZELDEN GÖNDERİRSENİZ SİZE SEVE SEVE GÖNDERİRİM.