Lağımcı

• Konbuyu başlatan firstmoontr
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde firstmoontr tarafından oluşturulan Lağımcı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,836 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Lağımcı
Konbuyu başlatan firstmoontr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
Bir adam Microsoft sirketinde is icin konusmaga gidiyor, Microsoft sirketinde lagimci olarak ise alincaktir. HR-menajeri ile gorusup tikanmis bir lavaboyu temizleyip testten geciyor. HR menajeri testten gectigini ve kendisine hangi gun saat kacta isbasi yapabilecegini email yolu ile bildirecegini soyluyor.Adam bilgisayari olmadigini ve dolaysiyla email kullanmadigini acikliyor . HR menajeri, uzgunum ama emailiniz yok ise siz sanal olarak varsayilmazsiniz ve dolaysiyla sizi ise alamayiz diyor. Kapi kapi gezerek kirazlari satiyor ve 2 saat icinde sermayesini 2’ye katliyoror. Adam caresiz disariya cikiyor, ne yapsam etsem derken,cebindeki 10 dolar ile supermarktten 10 kilo kiraz aliyor. Bu sekilde ekmek parami cikarabilirim deyip her gun sabah erkenden cikip kapi kapi kiraz satiyor ve her gun sermayesi buyuyor . Derken, kucuk bir kamyonet aliyor ve satisa devam ediyor.  Az bir zaman sonra buyuk bir kamyon ve bir kac tane kucuk kamyonet aliyor. 5 sene geciyor... Bu adam su anda Amerikanin  en buyuklerin arasinda yer alan bir nakliyat sirketinin sahibi. Ailesinin gelecegini dusunerek bir sigorta yaptirmak istiyor ve sigorta sirketi kendisinden email adresi istiyor. Email kullanmadigini soylediginde, sigortaci ilginc, emailiniz olmadan buyuk bir holding kurmussunuz, birde emailiniz olsaydi acaba neler yapabilirdiniz diyor . Adamin cevabi: emailim olsaydi su anda Microsoft’da lagim temizliyordum...  Ne ogrendik
1: internet her zaman bir cozum degildir.
2: emailiniz olmayip azimle calisabiliyorsaniz milyoner olabilirsiniz

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
;)  çok güzeldi teşekkür ederim first

D

doğan_gunes

Kullanıcı
9 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
güzel bir yazıydı. tşk.ederim. emeil adresi şu ana kadar benim pek işime yaramadı. arkadaşlarla görüşmekten başka ne işe yarar, bilgisi olan varsa lütfen benimle paylaşırmı?

I

iki_kelime

Kullanıcı
26 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
harika bir yazı Çok teşekkürler ;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Gerçekten çok güzel. tşk ederim.

Aslında internet üzerinde boşa gecirdiğimiz zamanın bi çok kısmı zarar.
Bildiğim birşey varsa eğer. ”ZAMAN ÇOK DEĞERLİDİR”

Yaklaşık 7 senedir bu internet denen sanal alemin icindeyim. Fakat hep iş dolayısı ile internetteydim. tamamen boş şeylerle uğraşmış olsam zamanıma acırdım..

Teşekkürler..

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
:D :D :Dya firstmoontr arkadasım sen bu yazıyı medyaya versen eminim ertesi lağımcı patlaması olusacaktır bu ülkede... :D :D

O

OZge95

Kullanıcı
23 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
superdı budaaaaa bravvooo beee ::) ::)cııdeeen guzeldı ben bırazda guldum ama

M

M3rT

Kullanıcı
12 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
isabul
firstmoontr' Alıntı:
Bir adam Microsoft sirketinde is icin konusmaga gidiyor, Microsoft sirketinde lagimci olarak ise alincaktir. HR-menajeri ile gorusup tikanmis bir lavaboyu temizleyip testten geciyor. HR menajeri testten gectigini ve kendisine hangi gun saat kacta isbasi yapabilecegini email yolu ile bildirecegini soyluyor.Adam bilgisayari olmadigini ve dolaysiyla email kullanmadigini acikliyor . HR menajeri, uzgunum ama emailiniz yok ise siz sanal olarak varsayilmazsiniz ve dolaysiyla sizi ise alamayiz diyor. Kapi kapi gezerek kirazlari satiyor ve 2 saat icinde sermayesini 2’ye katliyoror. Adam caresiz disariya cikiyor, ne yapsam etsem derken,cebindeki 10 dolar ile supermarktten 10 kilo kiraz aliyor. Bu sekilde ekmek parami cikarabilirim deyip her gun sabah erkenden cikip kapi kapi kiraz satiyor ve her gun sermayesi buyuyor . Derken, kucuk bir kamyonet aliyor ve satisa devam ediyor.  Az bir zaman sonra buyuk bir kamyon ve bir kac tane kucuk kamyonet aliyor. 5 sene geciyor... Bu adam su anda Amerikanin  en buyuklerin arasinda yer alan bir nakliyat sirketinin sahibi. Ailesinin gelecegini dusunerek bir sigorta yaptirmak istiyor ve sigorta sirketi kendisinden email adresi istiyor. Email kullanmadigini soylediginde, sigortaci ilginc, emailiniz olmadan buyuk bir holding kurmussunuz, birde emailiniz olsaydi acaba neler yapabilirdiniz diyor . Adamin cevabi: emailim olsaydi su anda Microsoft’da lagim temizliyordum...  Ne ogrendik
1: internet her zaman bir cozum degildir.
2: emailiniz olmayip azimle calisabiliyorsaniz milyoner olabilirsiniz