Lafını Yiyen Ünlüler

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan Lafını Yiyen Ünlüler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,639 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Lafını Yiyen Ünlüler
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Real_Factor
B

bıldırcın

FATİH ALTAYLI:
16 Ağustos 2004’te yazdığ yazıda “Mehmet Emin Karamehmet 20 ay içinde TMSF’ye olan borcunun tamamını ödesin. Ben de gelip TMSF’nin kapısında anırırım’ dedi.Mehmet Emin Karamehmet 25 Kasım 2005’te TMSF’ye olan borcunun tamamını ödedi.Altaylı hala anırmadı…

TUNCAY ÖZKAN:
Kanaltürk`teki programında, `Cumhuriyet `ten çıkan Hakan var ya, karşıma çıkmasın, yakaladığım yerde ...” diyerek gazeteci Hakan Aygün’ü döveceğini söyledi.Özkan’ın çok beklemesine gerek kalmadan Hakan Aygün onu Taksim Meydanı’nda saat 12’de düelloya davet etti.Tuncay Özkan “işim var, başka zaman yapalım” diyerek erteleme talep etti. Ancak o düello hala yapılmış değil…

EMİN ÇÖLAŞAN:
11 Eylül 2003’te “Hükümet Törkiş liradan 6 adet sıfır atmış olursa, ben bu hükümetten burada ertesi günkü yazımda ÖZÜR dilemeyi görev bilirim.” diye yazdı.2005 Ocak ayından itibaren parayı Türk Lirası 6 sıfır atılarak Yeni Türk Lirası oldu.Çölaşan hükümetten özür dilemedi

CENGİZ SEMERCİOĞLU:
Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Beyaz Melek filminin izlenme oranları için “1 milyonu geçsin, kulağıma küpe takacağım” dedi…Beyaz Melek filmine giden kişi sayısı 1 milyonu çoktan geçti.Semercioğlu’nun kulağında küpe gören olmadı…

AHMET ÇAKAR:
Söylediği lafı yiyen son ünlü ise Ahmet Çakar oldu. “Fenerbahçe Sevilla’yı yensin bikini giyeceğim” dedi.Fenerbahçe Sevilla’yı yendi.Çakar “şaka yapmıştım” diyor… Bikini giymeyeceğini söylüyor…

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Genelde aynı taraftan olanlarınki yazılmış nedense! Çok güzel yorum yapabilirim bu yazdığınız haber için..

Ama yazamıyorum çünkü forum kurallarınca siyasetle ilgili yazılar yasaktır ki bu konunun sonu siyasete dönüşecektir!

B

Bülent

Lafını Yiyen Ünlüler yanında daha nelerini yapan ünsüzler var bizim işyerinde...  ;D

R

Real_Factor

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Yukarıda saydığınız şahsiyetler ayrıca tarafımdan tanınır.Onlara selamlarımı sunarım.Onlara koca bir -100 puan  :eek: