Kullanıcı adları

• Konbuyu başlatan Bülent
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde Bülent tarafından oluşturulan Kullanıcı adları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,046 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Kullanıcı adları
Konbuyu başlatan Bülent
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

Bülent

Merhaba.
Forumda isimler dışında, değişik anlamlarda kullanıcı adları var.
Dialog haline giriyoruz ve birbirimize hitap ediyoruz.
Gerçek isimlerini gizlemek için gerçek sebepleri olanları tenzih ederek; bu şekilde hitap etmek saçma geliyor bana.
Sizlerin düşünceleri nedir?

S

selda

Bülent kesinlikle katılıyorum :mad:
bende insanlara ismiyle hitap etmek istiyorum :)
çok güzel bir konuya değinmişsin tebrik ediyorum :)
benden önce davrandın ;)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Efendim kusura bakmayın bu kişisel tercihtir  interaktif forumlarda bu boyledir kendi ismi ile girenede girmeyenede bir şey diyemeyiz.

İlla nick ile hitap etmenizde gerekmiyor arkadasım deyin efendim deyin Kişisel tercihlerin SAÇMA olarak nitelenmesi nedir ? yorumu diğer arkadaslarıma bırakıyorum

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
ben rahatsız olurum tanımadığım etmediğim yüzünü görmediğim huyunu bilmediğim..vs insanlar bana ismimle hitap ederse kendimi kötü hissederim
ben halimden memnunum isteyen istediğini yapsın

H

hayal_12

Korsan' Alıntı:
Efendim kusura bakmayın bu kişisel tercihtir  interaktif forumlarda bu boyledir kendi ismi ile girenede girmeyenede bir şey diyemeyiz.

İlla nick ile hitap etmenizde gerekmiyor arkadasım deyin efendim deyin Kişisel tercihlerin SAÇMA olarak nitelenmesi nedir ? yorumu diğer arkadaslarıma bırakıyorum
Katılıyorum.. Zaten ismini vermek isteyen vermiştir.. Gerçek adını yazmayıp nick'i tercih edene de, "niye gerçek adını kullanmıyorsun?" demek de kimseye, düşmez! Kişiselliğin ve kişisel gelişimin ön planda olduğu bir sitede "kişisel tercih"lerin saçma olarak nitelendirilmesi de aynı derecede SAÇMA'dır BENCE...

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
durun çekirdeğimi alıp geleyim :p
etraf kızışıyor  :)

S

selda

Korsan' Alıntı:

arkadaşım,aslında bu mesaj rica manasınada geliyor :)
siz bir moderatör olarak niye hemen tepki veriyorsunuz? :mad: :mad:
belki saçma kelimesi orada yanlışlıkla kullanılan bir kelime olmuştur.
saçmayı tartışmak yerine, lütfen asıl konuya gelelim :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Efendim burada anlaşamadıgımız konu Bu dediklerinizin imkansız olması Kaldıki ben moderotor olarak tüm üyelerin hakkını ve kişisel tercihlerini savunma hakkınada haizim.

Asıl konuya gelelim bu dediğiniz MÜMKÜN değil Tüm üyelerimizin tercihlerine saygılıyız burada değindiğiniz konuda üyenin kişisel tercihleri ile alakalıdır biz bu tercihlere bi yaptırım uygulayamayız efendim.TESEKKUR EDERİM

B

Bülent

Teşekkürler Selda.  :)

Gerçek isimlerini gizlemek için gerçek sebepleri olanları tenzih ederek; bu şekilde hitap etmek saçma geliyor bana.
İsimlerinizi gizlemek için sebepleriniz olabilir veya olmayıp sadece gizlemek istediğiniz için gizleyebilirsiniz.
Tabi ki hiç kimseyi kişisel tercihlerinden dolayı suçlamıyorum, olayı çarpıtmayın.
Sadece "bu şekilde hitap etmek saçma geliyor" dedim.
Size bu şekilde hitap edilmesi hoşunuza gidiyorsa bana göre hava hoş.

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
haydi forumu ikiye bölellim ismini kullananlar ve kullanmayanlar olarak :)

bu bölünmenin benzeri bana bir yerleden tanıdık geliyor ama neysee.. :)

S

selda

Korsan' Alıntı:
Efendim burada anlaşamadıgımız konu Bu dediklerinizin imkansız olması Kaldıki ben moderotor olarak tüm üyelerin hakkını ve kişisel tercihlerini savunma hakkınada haizim.

Asıl konuya gelelim bu dediğiniz MÜMKÜN değil Tüm üyelerimizin tercihlerine saygılıyız burada değindiğiniz konuda üyenin kişisel tercihleri ile alakalıdır biz bu tercihlere bi yaptırım uygulayamayız efendim.TESEKKUR EDERİM
Bırakında o zaman bunu üyeler karar versin :)
belki bu mesajdan sonra isimlerini koymak isteyenler olacaktır :)

H

hayal_12

selda' Alıntı:
Korsan' Alıntı:

arkadaşım,aslında bu mesaj rica manasınada geliyor :)
siz bir moderatör olarak niye hemen tepki veriyorsunuz? :mad: :mad:
belki saçma kelimesi orada yanlışlıkla kullanılan bir kelime olmuştur.
saçmayı tartışmak yerine, lütfen asıl konuya gelelim :)
Asıl konu mu?? Kişisel tercihlerin tartışlıyor olmasına ve ille de tartışılmak istenmesine inanamıyorum.. Hem de bu sitede.. Kişisel, yani sadece kişinin kendisini ilgilendiren hiçbir şey ne asıl konu'dur ne de tartışılır!..

Gereken cevap da şudur: "Efendim burada anlaşamadıgımız konu Bu dediklerinizin imkansız olması Kaldıki ben moderotor olarak tüm üyelerin hakkını ve kişisel tercihlerini savunma hakkınada haizim.

Asıl konuya gelelim bu dediğiniz MÜMKÜN değil Tüm üyelerimizin tercihlerine saygılıyız burada değindiğiniz konuda üyenin kişisel tercihleri ile alakalıdır biz bu tercihlere bi yaptırım uygulayamayız efendim.TESEKKUR EDERİM..."

B

Bülent

Korsan' Alıntı:

Ben baskı yapın ya da böyle bir kural koyun dedim mi ki?

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
beni dinleyen yada aldıran yok ama "Boş" a tartışıyorsunuz böyle bir şey mümkün değil... bu konu bir yere  varmaz..
kimse birbirini kırmadan bir Mod görürde kilitler konuyu....

B

Bülent

hayal_12' Alıntı:
Kişisel tercihlerin tartışlıyor olmasına ve ille de tartışılmak istenmesine inanamıyorum.. Hem de bu sitede.. Kişisel, yani sadece kişinin kendisini ilgilendiren hiçbir şey ne asıl konu'dur ne de tartışılır!..
Tartışmaktan ve kişisel tercihlerden bahsediyorsunuz...
O zaman isterseniz burada neyi tartışabiliriz, neyi tartışamayız, onu açıklığa kavuşturalım.
Anayasamınızın tartışılması teklif dahi edilemez maddelerini belirleyelim.

B

Bülent

kabeka' Alıntı:
beni dinleyen yada aldıran yok ama "Boş" a tartışıyorsunuz böyle bir şey mümkün değil... bu konu bir yere  varmaz..
Niye bu kadar rahatsız olduğunuz anlayamadım.

K

kamuran

Ben burada kendi adımı değil de sevdiğim bir başka ismi kullanıyorum.  :-[
Siteye üye olduğumda tabii ki siteyi beğenip yazıları kendim için de faydalı bulduğumdan üye olmuştum. Ancak kendi adımı kullanmayı pek istemedim.
Şimdi siteyi, üyeleri tanıdıkça anlamsız buldum.  :)
Üyeliğe başlarken bazen değişik bir kullancı adı ile yahut benim gibi başka bir isim ile kendini tanıtmak isteyebiliyor insan. Sonra fikirler değişebiliyor, yahut hayır böyle kalsın yine de bilinmesin denebiliyor.
Bu sizin de mesajınızda belirttiğiniz gibi "...Gerçek isimlerini gizlemek için gerçek sebepleri olanları tenzih ederek..." bence yine de ilk zamanlarda tanımadığımız kişilerle diyaloğa girerken hem o sitedeki üyeler hem siteyi ziyaret edenler açısından kendimize bir tanıma zamanı vermek için.
Fikir alışverişi önemli insanlar için, hem sitemiz kişisel gelişim üzerine olunca daha da önemli. Burada mesajlarla bilgi, fikir alışverişi yaptıkça tanışıyoruz. Bilgilendiğimiz, uyuşan fikirler gördüğümüz, yahut kendimizde değişiklik yapma yönünde teşvik aldığımız üyeleri ismi ile çağırmayı istemek çok doğal ve güzel bence. Çünkü tanışıyor ve kabul ediyor, bir nevi arkadaş oluyoruz.

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
Bülent' Alıntı:
kabeka' Alıntı:
Niye bu kadar rahatsız olduğunuz anlayamadım.

sizin için rahatsız oldum birbirnizi yiyiyorusunuz ;) benim için "sonuç" ha olmuş ha olmamış "umurumda" bile değil sizi düşünüyorum

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Efendim kişisel tercihler tartışma konusu yapılamaz.

Efendim bir konuda anlam kargasası yasadıgımız kesin ben diyorumki sizin nasıl isminizle girmeniz  tercihiniz ise  dikkat cektiğiniz durumda o arkadasların kişisel tercihidir hiç ihtiyacı yokken gizleyebilir bu gayet dogaldır.

Ayrıca BÜLENT o cevabım size değildi ben konuya cevabımı ilk mesajımda verdim  onu okuyun efendim.

Bu konu polemiğe yol acabileceği için tarafımdan kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...