Küçük Şeyler

• Konbuyu başlatan prenses_o6
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde prenses_o6 tarafından oluşturulan Küçük Şeyler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,922 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Küçük Şeyler
Konbuyu başlatan prenses_o6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bLaCkiZeR
P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Üstün Dökmen'nin çok güzel bir kitabı..

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Hayatta farkına varamadığımız o kadar küçük şeyler var ki...Bu kitap bize onları anlatıyor.Aslında hayatımız o kadar küçük şeylerden ibaret.Onlarla mutlu oluyoruz, üzülüyoruz, seviniyoruz,ağlıyoruz,gülüyoruz ama bazen bunların farkına varamıyoruz işte bu kitap bunları farkına varmamızı sağlıyor.....

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bu kitabı okuduğumda hayatın küçük şeylerden ibaret olduğunu fark ettim :) bakışım değişti hayata..herkese tawsie ediyorum :) :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Kitabından ziyade kitapları diyelim.

Küçük Şeyler 1 ve Küçük Şeyler 2

İkisi de birbirini tamamlayan, harika konulara değinmiş, insan ufkunu açan, hayatınıza yeni pencereler koyan, sizi genişleten ama darlandırmayan bir kitap...

Okuyalı çok oldu ikisini de...

Kesinlikle tavsiye ederim.

G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
kitabı okudum çok güzel kesinlikle tavsiye ediyorum
şuan yaşamımda küçük şeylerin çok önemi var
insanlar herşeyde tatminsiz davranıyolar buda onların mutsuzluguna sebep olmakta mutlulugu
sadece  istediğimiz şeylerin olması olarak görmeyelim mutsuz olacagımız şeylerle karşılaşmadıgımıza sevinelim
heyt be ne yazdım beeeeeeeeee:)

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  selam prenses_06;kitabı okuyalı baya zaman oldu,ama çok net hatırlıyorum hayatıma bir çok olumluluk katmıştı.öncelikle insanları olduğu gibi kabul etmeme çok katkısı oldu bu kitabın.insanları oldukları gibi kabul etmek ne kadar önemliymiş,kesinlikle daha huzurlu olmak ve ruhumun özgürleşmesi demekmiş.artık şunu kesinlikle biliyorum ki,insanın bu hayatta değiştirebileceği tek kişi kendisi.başkalarını değiştirmek uğruna harcanan çabalar boşuna.kendimizi geliştirelim ve değiştirelim bence,bunu yapmak insanın kendisine müthiş yararlar sağlıyor.paylaşımın için teşekkürler arkadaşım sevgilerrr

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Evet bu kitabı ben baya önceden okumuştum ve çok beğenmiştim.İnşallah bu kitabı okumayan arkadaşlar da okur.Herkes için faydalı olacağını düşünüyorum.Tabi başta yazarken söylemeyi unutmuşum ama arkadaşlar hatırlatmış sağolsunlar Küçük Şeyler 2 de var.

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
küçük şeyler 2 yi okuma frsatım olmadı ama en yakn zamanda okumak istiorumm :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Üstün Dökmen'in  sadece Küçük Şeyler Kitabı değil,tüm kitaplarını okunması gerekir.Bence kitapları tek tek tavsiye edilmesede olur.Üslubu ve yalın anlatımı,olaylara getirdiği farklı bakış açısı ile mükemmel bir insan...(tabiiki bence)

S

suphi

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
herşeyin bittiği yerde başlayan şehirden
üstün dökmen hocasının izinden süper gidiyor(doğan cüceloğlu)  tıpkı hocası gibi çok güzel tahliller yapıyor ve mutlu olmanın aslında basit oldugunu gösteriyor mutlulugun güzelliklerin hayatın ayrıntılarında gizli oldugunu önümüze seriyor...

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
gerçekten çok güzel bir kitap paylaşım için teşekkürler.

D

dlkmrt

Kullanıcı
5 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
mersin
BEN OKUYAMADIM AMA ÇOK MERAK EDİYORUM KİTAPLARINI TRT DE YAYINLARINI İZLİYORUM ONLARDAN EMİNİM ÇOK GÜZEL BİR KİTAP YAZDIĞINA KÜÇÜK BİR İLÇEDE OTURUYORUM KİTAP BULMAK ÇOK ZOR SİPARİŞ ÜZİNE GELİYOR ODA BAZEN GETİREMİYORLAR

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dlkmrt' Alıntı:
BEN OKUYAMADIM AMA ÇOK MERAK EDİYORUM KİTAPLARINI TRT DE YAYINLARINI İZLİYORUM ONLARDAN EMİNİM ÇOK GÜZEL BİR KİTAP YAZDIĞINA KÜÇÜK BİR İLÇEDE OTURUYORUM KİTAP BULMAK ÇOK ZOR SİPARİŞ ÜZİNE GELİYOR ODA BAZEN GETİREMİYORLAR
Yardımcı olabiliriz size.

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
deniz kabukları... :)

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
dlkmrt  kitap halen tüm d&r larda ve remzi kitabevi tüm bayilerinde satılmakta..

G

grkm

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
van
üstün dökmenin kitaplarını okumak bi türlü nasip olmadı ama kendisini ıspataya geldiğinde dinlemiştim gerçekten etkilenmiştim ve kitaplarını biran önce okumayı düşünüyorum tabi elimdeki kitaplar bitince :D

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kitap ismini duymuştum daha önceleri de bukadar tavsiye edilmiyordu ???