Küçük olan her şey başarıyla büyür!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Küçük olan her şey başarıyla büyür! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,332 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı Küçük olan her şey başarıyla büyür!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kumru
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
KÜÇÜK OLAN HER ŞEY BAŞARIYLA BÜYÜR ! Dünyanın gördüğü en büyük başarı, önce bir hayaldi. En büyük çınar bir tohumdu, en büyük kuş bir yumurtada gizliydi.
Allen

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK DİYOR Kİ ! ‘Ben bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem. O işe neler mani olur diye düşünürüm. Engelleri ortadan kaldırdım mı iş kendi kendine yürür’.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

HAYATTA HER ŞEYİN BİR DENGESİ VAR ! Eğer erkekler evlendikten sonra da nişanlılık zamanlarındaki gibi davranmaya devam etseydi, muhakkak boşanmalar yarıya inerdi ama iflaslar da iki katına çıkardı! Family Happiness Dergisi

ŞU HAYATI ÖYLE YAŞA Kİ, KENDİN KENDİNİ ALKIŞLAYASIN ! İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.
Goethe

KİTAP KÜLTÜRDÜR ! Mümkün olsaydı her karış toprağa buğday eker gibi kitap ekerdim.
Horace Man

CESARET, CESARET, CESARET ! Bu dünyada yetenekli birçok kişi, küçük bir cesaret sahibi olmadıkları için silinip gitmişlerdir.
Sydned Smith

KORKSAN DA VAZGEÇME ! Panik şaha kalkmış korkudur ve korku her zaman korkulan şeyden daha fazla zarar verir.
Marie Curie

YAŞAM CESURLARI SEVER ! Hayattan korkmayın çocuklar. İyi ve doğru şeyler yaptığınız zaman yaşamak öyle güzel ki…
Dostoyevski

KORKU SADECE KİŞİNİN KENDİNE SAYGISINI KAYBETTİRMEZ ! Bir tehlike anında gemiden uzaklaşan fareler, geminin batmamasını bir türlü affedemezler.
W. Chruchill

ANLAMLI AYRINTILARA ÖDÜNSÜZ ÖZEN GÖSTER ! Bir çivi yüzünden bir nal, bir nal yüzünden bir at, bir at yüzünden bir atlı devriliyor.
Benjamin Franklin

KENDİNİN EFENDİSİ OL ! Hayatta en büyük isteğim, kendime yapabileceğimin en iyisini yaptıran olmaktır.
Emerson

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
En sevdiğim sözleri kim bir arada toplamış böyle  :)

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ŞU HAYATI ÖYLE YAŞA Kİ, KENDİN KENDİNİ ALKIŞLAYASIN ! İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.
Goethe

:)Çok güzel söylemiş ve güzel bi paylaşım olmuş.Teşekkürler

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
ANLAMLI AYRINTILARA ÖDÜNSÜZ ÖZEN GÖSTER ! Bir çivi yüzünden bir nal, bir nal yüzünden bir at, bir at yüzünden bir atlı devriliyor.
Benjamin Franklin

Zincirleme reaksiyon dedikleri bu olsa gerek.
Doğrudur ayrıntılara özen göstermek lazım ve gösteriyorumda.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
KENDİNİN EFENDİSİ OL ! Hayatta en büyük isteğim, kendime yapabileceğimin en iyisini yaptıran olmaktır.
Emerson

Herkes kendinin efendisi değil midir?  :)

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK DİYOR Kİ !  ‘Ben bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem. O işe neler mani olur diye düşünürüm. Engelleri ortadan kaldırdım mı iş kendi kendine yürür’.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
O0

K

kumru

Kullanıcı
24 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
KÜÇÜK OLAN HER ŞEY BAŞARIYLA BÜYÜR ! Dünyanın gördüğü en büyük başarı, önce bir hayaldi. En büyük çınar bir tohumdu, en büyük kuş bir yumurtada gizliydi. Allen.

çok beğendim:)