kpss hakkında yardım istiyorum

• Konbuyu başlatan nazarelif
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde nazarelif tarafından oluşturulan kpss hakkında yardım istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,326 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı kpss hakkında yardım istiyorum
Konbuyu başlatan nazarelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GÜLBANU38
N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
arkadaşlar hepinize merhaba
benim acil yardımınıza ihtiyacım var.ben aöf işletme son sınıf öğrencisiyim. 2009 kpss sınavına girmek istiyordum fakat bana söylenen bilgiye göre eğer bu sene girersem genel kültür genel yetenek haricinde ingilizce ve alandan da yapmam gerekiyormuş. ve bu sene yapılacak olan sınava göre denetçi yardımcısı kontrolör gibi ünvan sahibi olmak için giriliyormuş. ben daha alan bilgisine hiç çalışmadım.haziranın ilk haftasında finaller var.ondan sonraki kalan zaman diliminde genel kültüre çalışmayı düşünüyordum ama şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. ingilizce orta düzey sertifikam olmasına rağmen yeterli düzeyde ingilizcem yok sınava girsemde hiç birşey yapamam. kpss hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen bana yardım edin çok az zamanım var süre dolmadan bi çıkış yolu gösterin bana. vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Benim bildiğim ( erkek arkadaşımdan dolayı :) )

Yabancı dil sınavına girme zorunluluğun yok ama bitirdiğin okula göre yani lise-önlisans için ayrı lisans için başka bir sınava giriyorsun.
Bildikleirm bu kadar.

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
ben daha kpss ye girmeyeceğimden bi fikrim yok :-[ san a yardım edemiyeceğim için teşekkürler... :)

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
ben daha kpss ye girmeyeceğimden bi fikrim yok  san a yardım edemiyeceğim için teşekkürler...

;D ;D ;Dkusura bakma üzgünüm diyecektim teşekkürler dedim üzgünüm