Köpek Maymun Leopar

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan Köpek Maymun Leopar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,965 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Köpek Maymun Leopar
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
D

deniz514

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bu yazıdan çıkarılacak çok ders var..Bence hepimiz biraz diplomasi öğrenmeliyiz nerde nezaman kullanırız bilmem ama bence yerinde kullandıktan sonra hiç bir zararıda yok..Bu güzel yazı için tşk GÖZDE.. :)

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
çok güzel ve ders alınası bir yazı diplomasi bu olsa gerek... sağol gözde paylaşım için

E

elementx

Kullanıcı
21 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konya
kisiselogreti.com
gerçekten mükemmel Bir Paylaşım.

Tarihimizede Baktıgımızda aynı durumu Kanije destanındada görürüz... Tiryaki Hasan Paşa komutasında 9 Bin asker ile  100 bin kişilik bir düşman ordusunu Bu şekilde Tekniklerle ne hallewre düşürmüştü Elinize emeğinize sağlık  :)

D

django

Kullanıcı
8 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
cok güzel bir hikaye
tesekkürler

M

Mustang

Kullanıcı
28 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
mustang-serpil.blogspot.com
Çok güzel bir paylaşımdı teşekürler .ancak günümüzde insanlarımız ne kadar diplomasiden uzak yaşıyorlar bir kez daha gördüm işin içinden çıkamayınca kaba kuvvete baş vuruyorlar.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
"Yapabiliyorsanız; hızlı düşünün, sakin olun, güçlü görünün ve düşmanınızı kendi silahı ile yenmeye çalışın."

Hepsini aynı anda yapamamki :d hızlı düşünürken sakin olunurmu yav ? güçlü görünün ? değilsem ?
Ya oldugun gibi görün yada görün düğün gibi ol'a ne oldu :d
Neden düşmanım varmış yada olucakmış gibi haraket edeyim onun silahı benim silahım, sanki meydan muharebesindeyim :d
Neyse.. Ben bunları bir arada başaramam, küçük bir köpek başarmış  :d
Mıçı,mıçı,mıçı :d deyin hele :d