KONULARDAN HABERDAR OLMAK İSTERİM

• Konbuyu başlatan vildan_25
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde vildan_25 tarafından oluşturulan KONULARDAN HABERDAR OLMAK İSTERİM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,670 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı KONULARDAN HABERDAR OLMAK İSTERİM
Konbuyu başlatan vildan_25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ThuNDeR
V

vildan_25

Kullanıcı
23 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
SLM,
EĞER BURDA VERECEĞİMİZ ÖNERİLER İŞE YARAYACAKSA BEN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM BİR ÖNERİYİ PAYLAŞMAK İSTEDİM.
BURADA ARKADAŞLARIMIZ VE SİTE YÖNETİCİLERİ ÇOK GÜZEL VE DÜŞÜNDÜRÜCÜ KONULAR YAYINLIYORLAR, YALNIZ SÜREKLİ PC BAŞINDA OLMADIĞIMIZDAN BAZILARINI KAÇIRIYORUZ.
ÖNERİM BU YAZILARIN MAİL ADRESİME GÖNDERİLMESİDİR. HER KONUDA YÖNETİCİLER TARAFINDAN BİR MAİL ATILIRSA ADRESİME ÇOK SEVİNİRİM.

ŞİMDİDEN TŞK. EDERİM.

SAYGILAR,

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu durum zaten mevcut.
Profil'den Haberdar Edilme'yi seçerseniz oradan istediğiniz konuda e-posta ile haber verilecektir.

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
öncelikle hoş geldin Vildan,

sanırım tarif edeceğim adımları uygularsan forumda yazılan tüm konularda mail ile bilgilendirilebilirsin, fakat bu durum mail karmaşasına yol açabilir bilgin olsun :) yine de forum yöneticilerinden biri sana daha net bilgi verebilir.

Profil ayarlarında, soldaki menüde Haberdar Edilme adında bir link var oraya tıkladığında gelen sayfayı okuyup gerekli seçenekleri işaretlersen istediğin şekilde mail ile bilgilendirilebilirsin.

V

vildan_25

Kullanıcı
23 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
İlginize teşekkür ederim. Arkadaşlar ancak dediğiniz uygulamayı daha önce yaptım mailime sadece o konuyla ilgili yorumların mesajları geldi. :-\ Ancak ben konunun kendisini görmek istiyorum, gerektiğinde içeriğine girip yorumları okurum :) tekrar hepinize tşk. ediyorum.

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
Malesef konuları e-posta ile göndermiyoruz, ancak yorumlardan haberdar edilebilirsiniz.

Şunuda yapabilirsiniz; sayfanın en üst kısmından Yeni Gönderilen Mesajları Göster. linkini tıkalrsanız yeni yazılan konuların listesini görebilirsiniz.. hemen altından ise mesaj yazdığınız konuları takip edebilirsiniz..

İyi seyirler.