Konu açarken lütfen şunu es geçmeyelim?

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Konu açarken lütfen şunu es geçmeyelim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,813 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı Konu açarken lütfen şunu es geçmeyelim?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan berfum
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Konularınızı açarken, açtığınız konular eğer size ait değilse mutlaka kime ait olduğunu belirtin. Yazının sonuna "Kaynak : Falan şahıs" diyebilirsiniz ya da "Kaynak : Falan Site". Eğer bu konuda bir bilginiz yoksa "Alıntıdır." ibaresini koymayı unutmayınız. Kimsenin emeğini harcamak istemezsiniz? VE bu da sana/size ve bize yakışmaz.

Son olarak,

Açtığın(ız) konularda "imlâ hatalarına" ve Türkçemizin kullanımına dikkat edersen(iz) sevinirim.

Teşekkürler.

Bu kuralların hepsi aslında "Yeni Konu" tuşuna tıkladığınızda yanıp sönen kırmızı-beyaz yazı da mevcut. Ancak gözden kaçtığını düşündüğüm için tekrar belirtmek istedim.

Saygılar.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Emek hırsızlığı, konu ne olursa olsun, taviz veremeyeceğim en hoşlanmadığım tarz bir hırsızlık.
"Alıntı" ibaresi düşülen pek çok yazıyı araştırıyorum bu nedenle.
Ve elbette Türkçemiz!
Noktadan sonra, aralık vermeden küçük harfle başlayan bazı üyelerimiz var,ki bu çok basit bir imla kuralıdır, isim vermek istemiyorum, acele yazımlardan kaynaklananan bir durum olabilir hoşgörüsüyle yaklaşmak istiyorum ama anlatımın kalitesini çok düşürdüğünden yakınmadan duramayacağım.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Yazım dilinde atlanan imla hatalarına ben de karşıyım.
Çünkü İLkokuldan itibaren Türkçe derslerinde,az da olsa anlatılıyor.
Zeynep'e katılıyorum bu konuda.

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Teşekkürler paylaşım için dikkate alacağım sizleri :)

N

nvzt43

Kullanıcı
5 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
Bu konuda haklısınız türkçemizin yazımında gereken önemi göstermiyoruz. Ben bunu sanal ortamdaki chat e bağlıyorum , farklı bir chat dili kullanılıyor kelimeler kısaltılıyor .

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok doğru.
Böyle kurallar koyduğunuz için teşekkürler.
Bu siteyi en çok bu yüzden seviyorum çok sağlam bir duruşu var.

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
tesekkurler ben hep alıntı yapıyorumm fakat hiçbir   siteyi söylemiyordum bunu söylediğiniz iyi oldu :)

S

sensinemis

Kullanıcı
6 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.karakartal.com
Az önce üye oldum bu siteye ve üyelerle konuşma  şekıllerınız olaylara yaklaşımlarınız gerçekten çok hoşuma gitti .... Tebrik etmem gerekli sanırım tebrikler....

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sensinemis' Alıntı:
Az önce üye oldum bu siteye ve üyelerle konuşma  şekıllerınız olaylara yaklaşımlarınız gerçekten çok hoşuma gitti .... Tebrik etmem gerekli sanırım tebrikler....
Keşke tebrik etmek gerekmeseydi...