komik mesajlar

• Konbuyu başlatan tutankhamon
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde tutankhamon tarafından oluşturulan komik mesajlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,205 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı komik mesajlar
Konbuyu başlatan tutankhamon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
arkadaşlar bu mesajların hepsi benim işi gücü çocukluğundan beridir muziplik olan bi arkadaşın bana gönderdiği mesajlardır

Hande mi yener Funda mı arar.. hayır Seray sever. Bu üçüne önce Nejat işler sonra da Ahmet çakar. Bu geyik Celal'i Bayar bu geyiğe dayanamayan Ferhat göçer. Yıllar sonra bunlar tarih olur, o tarihi Gönül yazar Mehmet okur. Bu mesajı 10 kişiye gönderirsen dileklerin kabul olur.Buna da anca Kadir inanır

merhaba, bu bir bayram mesajıdır: biliyorsun, bugün bayram. Daha üç gün bayram devam edecek, ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum, bu bir süreçtir, üç günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun, sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir, seni mutlu eden her neyse onları dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? ama sağlık öyle değil, herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer kalma

İslamiyetten kaçırılmayacak fırsat! 23, 24, 25 ekim günlerinde sınırsız tatil yapma, tatlı ve şeker yeme özgürlüğü sizi bekliyor. Üstelik sadece müslüman olmanız yeterli! Ayrıntılı bilgi için kelime-i şehadet getirin, otomatik üyeliğinizi kazanın.

ERKEKLER HEP TANRI ONCE BIZI YARATTI DIYE OVUNURLER. AMA BU GAYET NORMALDIR. CUNKU HER SANATCI ESERINI YARATMADAN ONCE BIR MUSVETTESINI YAPAR...

BU MESAJ OZEL BI FREKANSLA GONDERILMISTIR.ZEKILERDE HAFIZA KAYBI APTALLARDA KISA SURELI KORLUK IBNELERDEDE BI ANLIK GULUMSEME YAPAR...

Hatırlarmısın küçükken seninle camdan dışarı bakardık. Sen yüzünü cama dayardın, ben popomu. Yoldan geçenler bizi hep ikiz zannederdi.

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
[ İslamiyetten kaçırılmayacak fırsat! 23, 24, 25 ekim günlerinde sınırsız tatil yapma, tatlı ve şeker yeme özgürlüğü sizi bekliyor. Üstelik sadece müslüman olmanız yeterli! Ayrıntılı bilgi için kelime-i şehadet getirin, otomatik üyeliğinizi kazanın.

iyimiş bu çok güldüm

E

ezo-02

Kullanıcı
14 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bizim köyde ağaçlara aşı yapıldığında o gün ağaçlar tatil olurdu..

Aşk havuzuna aptallar düşer, ama beni ittiler...

Yağ bakkalda, un çuvalda, sevgilin son durakta...

Doktorum sigaradan uzak durmamı söyledi, ben de bır metrelik bı ağızlık yaptırdım...

Sen terlemişsindir, sana terlik getiriyim...

Karayollarında değil, senin kollarında öleyim...

Elimde Japon yapıştırıcım var ama yapıştırmaya japonum yok!!!

Sana bir şey söyleyeceğim, ama sakın üzülme;
dün doktora, gittim böbreğimde kum, kalbimde seni buldular!...

Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatin kayar...

Yumurtayı sahanda mı seversin yoksa deplasmanda mı?

Gençligim acı veriyordu , ameliyatla aldırdım....

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum…

1960 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur. İlgilenenlere duyurulur

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
celal bayar valla bu yazılara kardeşim sağolsun kusturdu zamanında lütfen ya zehirleniyorum ıyyyy

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
bu şimdi kardeşimden geldi hazır olun kusmaya

efes pilsen pilliğin bil keh khe keh miş bu hiç bişi artık böle nefes alıp bunlardan söylüuordu ondan kustumö kız özelikle netten bakıp deftere yazıyodu yatılı kaldığı okuldan mesaj atıyodu olmadı telefon açıp bunu duym alısın diye söylüydu bi de gülüyodu anlamıyodum da bıktımmmmmmm yeter yaaa

E

ezo-02

Kullanıcı
14 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Adamın biri bir gün sinek ilacı almaya gitmiş. Eczacı sormuş: sineğinizin nesi var?

Yasınız kaç?-Vallahi her yıl değişiyor

Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış...

Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez...

Aşk çılgınlığın en zevkli türevidir, öpüşmek ise integrali...

Gerçekleri Türkan Şoray,Tarihi de Gönül Yazar.

Sana bir şey söyleyeyim mi? Bir daha beni rahatsız etme. Benim pisliklerle işim olmaz. Allah kahretsin seni. Hayatımı mahvettin alçak SİGARA...

Hey garson bana kalbim kadar yanık bir döner, düşüncelerim kadar karışık bir salata ve acılarım kadar koyu bir kahve getir.

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
tamam hatice söz bi daha mesaj ve benzeri şeyleri yazmayacam

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
ben bu pc nin başından kalkıyorum çünkü katlanamayacağım  :D :eek:

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
teşekkürler minnet duymalı mıyım ???

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
dur yapma söz verdim bi daha yapmayacam allah beni kahretsin

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
estapitipiti ne münasebet tamam kalkmıyorum

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
ne münasebet beni bu konuda uyardığın ben minnet duyarım

E

ezo-02

Kullanıcı
14 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hey garson bana kalbim kadar yanık bir döner, düşüncelerim kadar karışık bir salata ve acılarım kadar koyu bir kahve getir.

Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim eee senden naber?

Sevgilim seni tv kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla sevdiğimi söylemiş miydim? :p

Bir elma diskoya neden gitmiş? cevap: kurtlarını dökmek için.

Gençligim acı veriyordu , ameliyatla aldırdım....

;D ;D ;D ;D ;D