KOI ( Çevrenin Etkisi )

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan KOI ( Çevrenin Etkisi ) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,700 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı KOI ( Çevrenin Etkisi )
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
            KOI ( Çevrenin Etkisi )

KOI : Bir Japon balığı türü. Küçük bir akvaryuma  konulduğunda 7.5 cm kadar büyüyebiliyor. Aynı balık büyük bir akvaryumda 15 cm, bir havuzda 30 cm, bir gölde ise 90 cm’e kadar büyüyor! Çevrenin büyüyüp gelişmeye etkisi bu denli büyük olabiliyor .Yani... Bu 3 birimde olabilir, 36 birim de ? Aynı durum pek çok açıdan bizim içinde geçerlidir değil mi? Dikkat etmeli: İçinde bulunduğumuz veya içine gireceğimiz çevrenin destekleyici etkisi, şimdi den sonra bizim için ne kadar büyüyüp gelişeceğimizi belirleyecektir. Lütfen, kitaptan, okumadan, dinlemeden, aklı ve kalbini her gün yarım saatte olsa şarj etmekten mahrum bir çevreden derhal kurtulun. Bedeli ne olursa olsun !

I

iki_kelime

Kullanıcı
26 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
walla ben kitap,okumak gibi faktörlerden mahrum eden bir çevredeyim ama artık beni o kadar çok rahatsız etmio çünkü o çevreyle fazla takılmıyorum.Teşekkürler ;)

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben de sizlere teşekkür ederim.
başarı dileklerimle.

S

sislicam

Kullanıcı
28 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
ADANA
evet cewremız capı nasılsa bızde o oranda gelısırız,unıverste mezunu bır ınsan gelısmemıs bır cewrede ne kadar aktıf olabılır,kendı gelıstırmemısse,aynı derece ,lıse mezunu ve kendı cewresıyle  gelıstırmıs bır ınsan  hemde kendı 3 unıwersite mezunundadan da daha gelıstırmiş insan yok mu?
en basıt örnegı vereyım:acun ılıcalı,kac dıl bılıyor?
konusmasın guzellıgı?
bılgı duzeyı?
suan kı konumu?
sız ce bunların hepsı unıwersite mezunu oldugu ıcın mı hayır?
o yasadıgı cewreyle kendı gelıstırmıs ve bı o derece aşmıs bır kısı,
hmmmm   unutmadan acun lise mezunu :)

N

nagehan

Kullanıcı
28 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
iki tür insan vardır. kendini geliştirmek isteyen ve kendini geliştirmekten korkup kabuğunu kıramayan .bunu yapmadığı halde kendini geliştirmeye çalışan insanla dalga geçen eski köye yeni adetmi getirdin diyen. seçim bize kalmış .

A

Aliye

Kullanıcı
18 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Bnmde arkadaş çevrem kitap okumama bir garip bakıyorlar.Ben günde 2 kitap bitirdiğim için bana delireceksin türünde sözler söylüyorlar.Ama pek aldırış etmiyorum...Caddede bile okuyorum artk :D :D Kimse durduramaz ki beni ...

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aliye' Alıntı:
Bnmde arkadaş çevrem kitap okumama bir garip bakıyorlar.Ben günde 2 kitap bitirdiğim için bana delireceksin türünde sözler söylüyorlar.Ama pek aldırış etmiyorum...Caddede bile okuyorum artk :D :D Kimse durduramaz ki beni ...
Günde iki kitap mı?Kaç sayfalık?merak ettim yaa..Tebrik etmek lazım seni :)