kızımla tanışın lütfen

• Konbuyu başlatan barisya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde barisya tarafından oluşturulan kızımla tanışın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,518 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı kızımla tanışın lütfen
Konbuyu başlatan barisya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
adı elmyra, onu ilk tanıdığımda yeni doğmuştu ve 2 gece miyavlamaktan beni uyutmamıştı. daha fazla dayanamayıp evime aldım onu ve o günden sonra inanılmaz bir şekilde bağlandık birbirimize. o kadar ki o hastalandığında bende hastalanıyorum üzüntüden :) şuan 7-8 aylık. kedilerle yakınlaşanlar bilirler, mutlu olduklarında bir ses çıkarırlar (guurr gurr diye :)) bazı geceler yatağıma geliyor ve yorganın altına girip arkasını dönüyor ve başını koluma koyarak uyuyor, o an çıkardığı gurlama sesinden ne kadar çok mutlu olduğunu tahmin edebiliyorum, bu benim içinde inanılmaz bir duygu oluyor :) 

M

mavidüş

Kullanıcı
1 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
yerim seni şekercik ya..maşallah pek tatlı

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Off çok güzel yaa:))) Bakışlara bak, yaramazlık akıyo gözlerden hahaa

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
inanılmaz yaramazdır ve bir o kadarda zekidir :) bazen birlikte oynarken beni kuşlarla karıştırıyor sanırım birden yere kapaklanıyor sessiz ve yavaşca sürüne sürüne yaklaşıyor o an çok komik görünüyor :) resimler biraz eski sayılır, şuan kocaman genç kız oldu :) ama oyunculuğundan hiçbirşey kaybetmedi :)

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
off ya çok tatlı bişey bu :) yerim ben onu..

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
gerçekten çok sevimli onun gibi kedim olsun isterdim ::)

C

Choklet

Kullanıcı
18 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0

Şanslı kerata :)

Elmyra gibi şanslı olamayan dostlarımız için aşağıda belirtiken linki incelemenizi rica ediyorum.

http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/default.asp?no=1

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
bu yavrularıda seveceğinizi düşünüyorum  ::) siyah tüylü, mavi gözlü kedi pek nadir görünür :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Memnun olduk Elmyra  :)

Bu sayfaya girdikden sonra azcık hayal kırıklıgı yaşadım ama çabuk toparlandım..Kızımmm diye bahsedişin :)

Kızlarda şeytan tüyü vardır,senin kızındada varmı şeytan tügü :)

Bir video vardı bulursam ekleyim buraya,tıpkı senin kızına benziyor,sürüne sürüne gelişi özellikle  ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Barış,kızın baya bir büyümüş ve geleceği de parlak :) İyi bir oyuncu olacak potejinik ayrıca,bakarmısınız  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=bpsFjGO3mIM

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hazır  gelmişken tanıştırma kısmına size Oğuzhanı tanıştırayım :)

Oguzhan :) Minik bir kertenkele, büyyüünce tümsah olacak  ;D şimdilik yaramazlık yada psikopatlık yapmıyor:) Kutusunun kapagını sıkıca kapamasam yapar heralde,gözlerin fıldır fıldır bakıyor  ;D

Kuyruğundan kaçar felan diye tutuyorum ama hiç kımıldamıyor,fotoğraf çekinmeyide sevdi :)
Kendini tehlikede hissederse,kuyruğundan tutuluyorsa eğer,kuyruğunu bırakıp kaçma gibi bir özelliğide varmış.. :-X
o yüzden tutarken tedirginiz,kuyryğunu bırakır elimizde kalırsa diye  :kihkih

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
agokalper' Alıntı:
peri sen bence onu fazla tutma evde :)
Nedenmiş :) Be güzel şey baksana şunun derisindeki renklerin güzelligine,desenine,simetrisine....bir ara renk bile değiştirdi,acaba bukelemunla bir akrabalıgı varmıdır?
Ama biliyorum büyüyünce tır olacak,pardon timsah  ;D Ve ben onu ot obur olarak yetiştirecegim( bizi yeme riskini almak istemiyorum)  ::)

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Su Perisi' Alıntı:
agokalper' Alıntı:
peri sen bence onu fazla tutma evde :)
Nedenmiş :) Be güzel şey baksana şunun derisindeki renklerin güzelligine,desenine,simetrisine....bir ara renk bile değiştirdi,acaba bukelemunla bir akrabalıgı varmıdır?
Ama biliyorum büyüyünce tır olacak,pardon timsah  ;D Ve ben onu ot obur olarak yetiştirecegim( bizi yeme riskini almak istemiyorum)  ::)
tamam benden sölemesi büyüdüğündede yanyana olan fotoğraflarınızı da koy ama  ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Tabi;ölmezde o günlere çıkarsak mutlaka göreceksiniz  :D