Kız arkadaşınızı yakından tanıyın!!! (Baylara özel)

• Konbuyu başlatan hatche
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde hatche tarafından oluşturulan Kız arkadaşınızı yakından tanıyın!!! (Baylara özel) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,198 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Kız arkadaşınızı yakından tanıyın!!! (Baylara özel)
Konbuyu başlatan hatche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
B

blueapples

Kullanıcı
1 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
taş ufak kalır biraz...kütle desek daa ii olur ;D

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
blueapples' Alıntı:
taş ufak kalır biraz...kütle desek daa ii olur ;D

Neyse kütle yada taş farketmez ikiside baş yarar, ben uzak durayim sizin aranıza girmeyeyim  ;D  ;)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İNSALCIL KOVA KADINI: (Tanımlayan sözcük: BİLİRİM)
Bayan kova karşı cins için son derece caziptir;çünkü çok becerikli ve bağımsız ruhludur. Karşı tarafın özgürlüğüne de saygılıdır. Kısıtlanmaktan korkarak evlilik planlarını ertelemeyi tercih eder. Duygularıyla çok fazla hareket etmemeye çalışır. Kova kadınıyla ilişkiniz kişisel saygı ve anlayış üzerine kurulu olursa;uzun süreli bir beraberliğiniz olur.

aynı ben ehehe  :cool:

K

Kardelen

DİPLOMATİK TERAZİ KADINI: (Tanımlayan sözcük:TARTARIM)
Çok çekici güzel ve kadınsı olan terazi biraz mesafeli olmayı sever ama dikkat çekmeye bayılır.Eğlencesinin engelleneceğini,ideallerine ulaşmanın zorlaşacağını düşünerek genç yaşlarda evlenme fikrine soğuk yaklaşır. Kendini bir erkeğe adamsı ender rastlanan bir durumdur.
Teraziyi zenginliğinizle etkilemeniz mümkün görünür ama yine de özgürlüğünün ve konforunun dengelenmesini bekler. Sizi yönlendirmez ve yönlendirilmek istemez...

pek uymuyo ama bazıları :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
ATEŞLİ AKREP KADINI: (Tanımlayan sözcük: ARZULARIM)
Bayan akraple ilk ateşinizi söndürmeye çaba gösterin;çünkü çok tutkulu olan bu kadın duygusal olarak bağlanmak istemez ve bu yüzden maceraları sever. Onu aldatma hatasına düşerseniz, yeryüzünde cehenneme tanıklık ederseniz. Kinci olan akrep kadını intikamını en acı şekilde alır. Övgüyü sever, dalkavukluktan nefret eder.Eleştirecekseniz dikkatli sözcükler seçmeli ve başbaşa olduğunun bi anı seçmelisiniz.

:) bu bölüm erkeklerin yorumlaması gerek, dha cok kızlar yorum eklemıs :) akrep burcunun cogu özelliğini tasıdıgıma inanıyorum :)

S

SaaNDaaL

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rize
akrepten uzak durmak lazımmış

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
esranur' Alıntı:
:) bu bölüm erkeklerin yorumlaması gerek, dha cok kızlar yorum eklemıs :) akrep burcunun cogu özelliğini tasıdıgıma inanıyorum :)
hakkımızda fikir sahibi olsunlar die esrenurcum.
ehe ;D

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
SANdall fikrine saygı duyarım...

S

SaaNDaaL

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rize
ben şahsen korktum akrep kadınından.. her ne kaadr cazip yanları olsa bile ;)

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
yay kadınının tanımı bana uymasada guzel genel bır fıkır verebılır tabı TESEKKURLER

P

Paradoks

ATEŞLİ AKREP KADINI: (Tanımlayan sözcük: ARZULARIM)
Bayan akraple ilk ateşinizi söndürmeye çaba gösterin;çünkü çok tutkulu olan bu kadın duygusal olarak bağlanmak istemez ve bu yüzden maceraları sever. Onu aldatma hatasına düşerseniz, yeryüzünde cehenneme tanıklık ederseniz. Kinci olan akrep kadını intikamını en acı şekilde alır. Övgüyü sever, dalkavukluktan nefret eder.Eleştirecekseniz dikkatli sözcükler seçmeli ve başbaşa olduğunun bi anı seçmelisiniz.
:D :D :D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bu ne yav :d

Diplomatik terazi kadını :d insancıl kova kadını :d
Nasılsa baylara özelmiş. Konu başlığı, ateşli akrep kadını diyeyim bari, nasılsa hiç bişeyimiz uyuşmayacak burç larımız uyuşsun:d
::)

merve1894

merve1894

Kullanıcı
5 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ben akrep kadınıyım ve çok güsel anlatmışınız ama okuyan herkes her kelimesinin bin katını düşünsün ona göre yaklaşsın akreplere ;D

S

spiritualsigns

OPTİMİST YAY KADINI: (Tanımlayan sözcük: GÖRÜYORUM)
Özgüven sahibi olan yaya kadını güvenebileceği bir erkek arar. Bir erkeğe bağlanmaktan keyf elır ama ilgi duyduğu uğraşlarına engel olmanıza izin vermez.İyi bir arkadaştır, geçinmek kolaydır. Ancak pek iyi sır sakladığı söylenemez. Onu sinirlendirdiğinizde hayatınızla ilgili en küçük detayları bile başkalarıyla paylaşmaktan çekinmez.İntikam alma şekli budur. Gelenek ve göreneklerine bağlı değildir. Onunla aynı yönde düşünmüyorsanız ondan nasihat dinlemeniz kaçınılmaz olacaktır.

Özgüvene lafım yok.. ama diğerlerinin benimle pek alakası yok gibi... Araştırma yaptıkları yay kadınlarının gördüğü ne merak ettim şimdi....

erkekler kanmasın böyle safsatalara  ;D

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
İkizler burcundan kadın yok herhal,kaale de almamışlar

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Sizin ne işiniz var bu başlıktaki ? Baylara özel dio :d
Gidin kendinize özel başlığa bahem, orada ister asın ister kesin erkekleri  :p
Aha bi boykot delinmesine daha yol açtınız.

Sevgiyle kınıyorum sizleri :d

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Bende ne hikmetse genelde ikizler kadınını beğeniyorum anlamadım gitti  ??? :D