Kitap Yayınlatma

• Konbuyu başlatan Batusch
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde Batusch tarafından oluşturulan Kitap Yayınlatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,298 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı Kitap Yayınlatma
Konbuyu başlatan Batusch
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Arkadaşlar Kitap yayınlatma üzerine tavsiye edebileceğiniz uygun maliyetle ve kaliteli baskı yapar dediğiniz bir yayınevi biliyorsanız bana buradan ulaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Arama motoru denen bir durum var girip yayın evleri yazın. Fazlası ile bilgiye ulaşacağınızdan eminim.
Yani buradan bu konuda gerçekçi bilgiler edinebileceğinizi düşünmeniz pek anlamlı gelmedi bana.
Hoş genel itibarı ile bi anlamsızlık var bende bu günlerde, nedenini bir türlü anlamadığım bir durum.

Keza buradan kimseye yayın evi linki veremiyoruz. telepati yolu ilede size ulaşamayacağımıza göre.
Nafile bir çabadır diye düşünüyorum. Du bakalım ben böyle düşünüyorum ama bir bakarsınız  fazlası ile bilgi gelir size.
Teşekkür ederim.

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
arama motorunu kullandım ama yine de belki fazladan bilgi sahibi olurum diye buradan da ulaşmak istedim.. birileri benim gibi daha önceleri böyle kitap bastırmakla ilgili bir düşünceye sahip olup araştırmış ise bana ulaşabilir.

Ben teşekkür ederim..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Hmmmm du bakalım.
Fazladan bilgi sahibi olmakmı iyi ? Doğru bilgi sahibi olmakmı ?
Yani ne bilim ben ekonomik konularda bilgi arıosam, konuyla alakalı yerden daha dogrusunu bulurum, fazlasını arıosam yine konuyla alakalı daha fazla yerden bulurum gibime gelio.
Dedimya  aslında tuhaflık bende..

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
ne yani burası konuyla bağlantılı olmayan bir yer mi demek istiyorsun? bence gayet de bu konuda yardım edebilecek hatta doğru olduğuna şüphe yok bilgilere ulaşabileceğime ben inanıyorum sen neden burdasın?
bir tuhaflık var cidden ama?

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bana göre değil.
Ben neden burdayım ? ben heryerdeyim.
Ciddi bir tuhaflık var diyorum, sabahtan beri yenimi anladın ?

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
sen bugün agresifsin bence tuhaflık orda.. ben soru sorarken mecazi anlamda sormuştum ama neyse cevap verdiğin iyi oldu.. umarım bu tuhaflığın uzun sürmez..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Batusch' Alıntı:
sen bugün agresifsin bence tuhaflık orda.. ben soru sorarken mecazi anlamda sormuştum ama neyse cevap verdiğin iyi oldu.. umarım bu tuhaflığın uzun sürmez..
Yo en sakin halimle yazıyorum.. Agresif olsaydım çoktannnnnnn, kelimelerini dar ağacına asmıştım. Mecazi anlamlara girmeyeyim.Konunun kendisi mecazi zaten. Ve bu halim uzunca bir süre böyle sürücek gibi.

Diyorumki, atıyorum ahmet mehmet yayınevi, maliyeti şu, veya hasan hüseyin yayın evi sayfa başı maliyet şu kapak şu fiyat.
Yazı oranı şöle olursa şu böle olursa bu.
Mesela ayşe fatma yayın evi, gururla sunar, en ucuza kitap yayını bizde! yazın "basalım" gibi :d
Yada gülfidan gösterir yayın evi sayfa başı 1 tl. 200 sayfadan sonrası için ayrıca ücret. gibi
Bu durumlara buradan girilemez  anlatabildimmi ?

Ha  büyük yayın evleri içinde ayrıca buradan bilgi beklemenize gerek yok diye düşünüyorum.

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
ruh halin seni ele veriyor.. bunun kolay bir yolu var teknolojiyle ilgileniyorsan biliyor olmalısın. Msn adresi ya da özel mesaj atma bölümü bunun için var. haberin yoksa hani bahsedebilirim sana.. Sonuçta yapılamayacaklar bir şekilde bana ulaştırılabilir özel bölümden uzalmaya gerek yok.. ben sadece sorumu bunun hakkında bilgisi olanlarla paylaşmak istedim.

fazla bilgi için teşekkür ederim..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ruh halim beni ele veriyor ? Oturduğun yerden ruh halim hakkında fikir sahibi olabilme becerisine sahip olman seni benden üstün bi primatmı yapıo ?
Teknoloji ile aram fena sayılmaz, mağara adamı değilim..
Sadede geldik gibi msn adresi yada özel mesaj yoluyla bilgilenme ? teknolojiden ne anladıgınızı anlar gibiyim.

ben sadece sorumu bunun hakkında bilgisi olanlarla paylaşmak istedim. ?

Ben kamasutra hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.. daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorum.. Neticede oda bir kitap.
Buraya bi konu açsammı ? hangi pozisyon daha faydalı, hatta ayrıntılı bilgi için bana msn den yada pm yolu ilede ulaşabilirler, malum. teknolojik insanlarız değilmi ?

Neyse.. Ben  konu hakkında fikirlerimi sundum.. Ruh halim masaya yattı :d

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
yahu bu ne hiddet bu celal. Ben şu profil bilgilerindeki ruh halinden bahsediyorum. sakin ol. orada agresif yazıyor. iyi olsaydın iyi yazardı sanırım. ayrıca çok özür dilerim ama burada bunca kişiyle neyi paylşamak isteyip istemediğimi sana değil gerekirse yetkili kişilerle tartışabilirim. sen paylaşmak istemiyorsan bunda kimsenin suçu yok. neyse ya gerçekten üzüldüm senin şu durumuna yat biraz dinlen ne diyeyim sana ben.. bu da geçer.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yahu ben  buraya geldim geleli o yazı var :d O yazıdan kalkıp insan yorumlanırmı ?
İnsan yazdıkları olabilirmi ? ben oraya biyografimimi yazdımki ?
Ne yani orada harika yazsa harika oldugum anlamımı çıkarki ?
Analiz yetileriniz bu kadarmı çalışıo ?

Burada neyi paylaşıp neyi paylaşmayacağınızı elbet bana sormayacaksınız.
Bende bana soracaksınız demedim, girdim kendim yorumladın daraldıysanız, yazacak bir şeyiniz yoksa yazmayın.
Ben yorum yaptım konu hakkında, siz bana yat dinlen diyorsunuz ? benim hakkımda hükmü sadece 2 tür insan verir bir beni tanıyanlar 2 aptallar.
Beni tanıyormusunuz ? hiç sanmıyorum. halen beni yazıyorsunuz. Ya agresif ya yorgun oluyorum :d yada uykuya ihtşyacım oluyor.
Bir öneride size ben sunayım.
Bence sırt üstü yatmayın burnunuz incinebilir batush.
Ama buda gecer önemli değil.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Korsan'ında belirttiği gibi;
Sitemizde link/başka bir site adı/yayınevi vs.... ile ilgili reklama girecek bilgiler aktarmak yasak.
Bakınız: Kurallar.

Anlıyorum iyi niyet ile sormuşsunuz ama hiç bir bilgi bu şekilde öğrenilmez, hele de işin içinde "para" yada bir kitabın "kaça maliyeti olur" sorusunun yanıtı verilebilir ki...kaça maliyeti olacağı karşılıklı görüşülebilecek bir mevzudur.

Belki şu şekilde bilgi almak isteseydiniz daha fazla bilgi edinebilirdiniz; kitap yayınlatan üyelerimiz var ise size yol gösterme amaçlı bilgi paylaşımında bulunmalarını isteyebilirdiniz...

Hatta ve hatta; yayınevleri yada kitapçılarla görüşerek daha net ve açıklayıcı bilgi edinebilirsiniz :)

Bu sebeple konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...