kitabı okurken neler hissedersiniz

• Konbuyu başlatan hayalhane
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde hayalhane tarafından oluşturulan kitabı okurken neler hissedersiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,665 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı kitabı okurken neler hissedersiniz
Konbuyu başlatan hayalhane
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ninna
H

hayalhane

Sn. Arkadaşlar hiç kitap okurken korkunç biryerde ürperdiğiniz,duygusal biryerde ağladığınız oldumu?Yani neler hissedersiniz. :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Her tür duyguyu hissederim...Bazen hislerim sesli olur,etrafımdakilerin "ne var ne oldu" demelerine sebe olur  ;D

G

gösdee

Kullanıcı
30 Haz 2010
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kitap okurken kendimi kitapın içinde hissederm kitap gibi akar giderim...  ;)

H

hayalhane

Ben sanki orada ki kahraman olurum. :D
Onun yaşadıklarını hissederim. :)

S

solita

Kullanıcı
15 Haz 2010
En iyi cevaplar
0
0
zorla okuduum için sıkıcı gelir hep...bunlar yaşanmamış seyler fln vs...nie okuorum ki fln :D..ancak deneme okuduğumda kendimi kitaba veririm..mrk ettiğim bişi vardr hep  aklımda bölr okuyanlar nasıl mrk ediolar sonunda neler olcak fln bnde olmuo bu mrk cnkü cvbı basit bunlar gerçek olmamış hikayeler hep uydurma,,,,gercekleri severim bu beni ben yapan tek seyy.):):

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Ya birilerinin çıkarına dokunur ,ya sakıncalıysa diye düşünür..
  Okuduğum kitaplardan korktuğumda çok olur..!
Ama tehlikeler aşılmadan korkular yok edilemez..

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Ben kendimi kitabın içinde hissederim hep..

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bende kitaptaki kahramanlarla ilgili hayallere dalarım bi bakmışımkii konudan bayaa uzaklaşmışım :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Reis(Gladio'nun Tetikçisi) okuduğumda çok ürkmüştüm..
O gün bugündür boş konuşmayı bıraktım hatta hayal kurmayı unuttum desem abartmış olmam :)

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
Bende kitabın içindeki zamanda yol alıyorum,betimlemeleri gözümün önünden geçiriyorum,hatta bazen o dünyadan çıkmak istemiyorum :)
çok zevkli kitap okumak..

S

sürmenaj

Kullanıcı
8 Haz 2011
En iyi cevaplar
0
6
Bursa
Kitap okurken, ilk sayfalarında önce karakterleri tanımak için kendime zaman tanırım. Ve bu zamanın bitiminde kendime en yakın karakteri 'ben' kabul edip olayların içine öyle girerim. Bundan oldukça zevk alıyorum.

Duygusal yoğunluğun fazla olduğu satırlarda tabiki bende o duyguları yaşarım fakat bu, aşırıya kaçmaz; kendim bilirim. Kaldı ki, benim içimde olup biten duyguları gerçekte de herhangi birinin bilmesi mümkün değil zaten...  :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Elime aldığım kitabın önsözünü okuduktan sonra..Merakımı genemez son sayfasına bir gözatar sonra ilk sayfadan başlardım okumaya:)
Şimdilerde ise internetten merak ettiğim kitabın  özetni okuyarak işin kolayına kaçmaya başladığım için kendimi kınıyorum:)

N

ninna

Kullanıcı
30 Ağu 2012
En iyi cevaplar
0
0
Elimden geldiğince üçüncü kişi olarak okumaya çalışıyorum. Gene de bazı kitaplarda kitabın içinde olsam da şu karaktere yardım etsem, yanında olsam dediğim oldu.  :)