Kıskançlık

• Konbuyu başlatan nehir
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde nehir tarafından oluşturulan Kıskançlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,670 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Kıskançlık
Konbuyu başlatan nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar,
burada aşkı, evliliği, arkadaşlığı, dostluğu vs. hemen hemen herşeyi ele alıp herrkes kendine göre yorum yaptı.Ben şahsen bu aralar kıskançlıkla alakalı zor günler geçiriyorum yani elimde olmadan sevdiğim kişiyi kıskanıyorum.
Değerli yorumlarızı fikirlerini bekliyorum ne yapmalıyım sizce onu aşırı derece de kıskanmamam için ?????

Saygılarımla

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
nehircim kendine vakit ayır bence,onsuz birşeyler yap. arkadaş gruplarına takıl...ne bileyim bende böyle durumlarda en son çare bunları yapıyordum.kolay gelsin... ;)

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
nehir arkadaşım sana şöyle bir tavsiyede bulunabilirim, herşeyin fazlası zarardır kıskançlık olacak fakat dozunda
bırak özgür olsun, ama sensiz yapamıycağı bilsin,asla sorular sorma,bırak o merak etsin neden sormadığı
ve ayrıca tek kıskanç olan sen değilsin bu dünyada.şunu unutma her kadın kıskanmak ve kıaskanılmak ister
sende kıskandığına göre gerçekten durumun içler acısı....boşver inceldiği yerden kopsun
Gülü sevecekse yanıbaşındaki dikeni de fark etmeli, insan. ;)

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sevgili Fadime, onunla ilgilenmek hoşuma gidiyr, seviyorum onunla ilgilenmeyi ama dediğine göre galiba kimseye fazla yüz vermeye gelmiyr...... dediğini yapmaya çalışacağım. ve İnşAllah yaparım ( Hiç zannetmiyorum ama  )  ;) Teşekkürler yorumun için

Saygılar

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kıskançlıkla alakalı zor günler geçiriyorum yani elimde olmadan sevdiğim kişiyi kıskanıyorum
Ömrümde yapmadığım şey bu.. Ama bu aralar ben de böyleyim nedense! Uzakta olduğumuzdan mıdır nedir anlamadım.. 7 aydır uzağız birbirimize hiç yoktu böyle bir şey ama bu ara çok kötüyüm. Her şeyden bir şüphe.. Ve hiç bir zaman böyle görmedim kendimi.  :-\

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
bende kıskanmam kasıtlı kıskanma varsa ama kadınların içinde gentik galiba istem dısı ortaya cıkıo hesap sorma istegi... niye,neden niçin diye bitmeyen sorular kendinize güvenin bosverin kıslar kim naparsa yapsın :D :D :D

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Hayatımda sadece çook bilgili insanlara imrendim hatta kıskanmadım.
Kendimce hep şuna inandım.Bir insan gitmek isterse,yada kızların veya erkeklerin dilinde olan aldatacaksa aldatır yada gider...

Kısaca kıskanç olmadığım için yorum yapamayacağım üstekki yazım dışında. :)