KişiseL ve mesLeki başarıya uLaşmada Beyin gücünü etkin kuLLanma

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde hatche tarafından oluşturulan KişiseL ve mesLeki başarıya uLaşmada Beyin gücünü etkin kuLLanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,242 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı KişiseL ve mesLeki başarıya uLaşmada Beyin gücünü etkin kuLLanma
Konbuyu başlatan hatche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
Dr.Harry Alder'in yazarLığını yaptığı bu kitap bir yönetim kitabıdır.DüşünceLerimiz davranışLarımızın ve hayattaki başarıLarımızın kaynağıdır. Zihnimizi kontroL ederek hayatımızı da kontroL etmek ve değiştirmek bizim eLimizde.
Bu zihinseL kontroLü kazanabiLmek için beynimizin farkLı şekiLde davranışLar sergiLemesine yoL açan 2 yarım küresini tanımamız ve dengeLi bir şekiLde kuLLanmamız gerekir. Bu kitap bize, kendi hayatımızı, sağ beynin yaratıcı fonksiyonLarını kuLLanmayı öğretecek teknikLer sunmaktadır.
(şuanda ben de bu kitabı okuyorum ve çokk güseLL şeyLer var içinde arkadaşLar. tavsiye ediyorum mutLaka okuyun :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Teşekkürler. Bu kitabı bilmiyordum, hafta sonu için bir kitap arıyordum, böylelikle buldum:)
Hep dilimizde ama bir kere de burada yineleyelim, kitabı okumadan olacak ama; Beyin aslında bizim emrimizle çalışan bir organ. Ama "denge" unsurunu biraz gözardı ediyoruz arada gerçekten. Bu bakımdan ilginç geldi bana.