Kişisel Gelişime İlk Adım Olabilecek Roman Kitap Cümlesi; Hangi Kitapta Acaba?.

• Konbuyu başlatan Kemal_KABCIK
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde Kemal_KABCIK tarafından oluşturulan Kişisel Gelişime İlk Adım Olabilecek Roman Kitap Cümlesi; Hangi Kitapta Acaba?. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,328 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı Kişisel Gelişime İlk Adım Olabilecek Roman Kitap Cümlesi; Hangi Kitapta Acaba?.
Konbuyu başlatan Kemal_KABCIK
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kemal_KABCIK
K

Kemal_KABCIK

"YALNIZLIK" Adlı Romanı Okumak ve Düşünce ile Hareketinle Kendin Gibi Kalabilmek:​

/ Hareket ettikten sonra bir gece süren yolculuk hakikaten fevkalâde yorucu olmuştu!. / Üstleri başları da toz toprak içindeydi!. / Kendi köşesinde dimdik oturuyor!. /

{Kitap Adı: YALNIZLIK - Kitap Yazarı: A. J. CRONİN - Çeviren. Leyla YAZICIOĞLU - ARİF BOLAT KİTABEVİ }​

K

Kemal_KABCIK

"YALNIZLIK" Adlı Romanı Okumak
ve
Düşünce ile Hareketinle Kendin Gibi Kalabilmek:

/ Trenin bir kompartımanında sarsıla sarsıla hedeflerine yaklaştıkları sırada / insanların ve makinelerin saat gibi muntazam / küçük oğluna bakıyordu!. / Oturduğu sıranın karşısındaki tahta sıranın üzerinde, ayaklarını altına toplayarak oturmuş olan oğlu, arada bir babasına muhabbet ve sevgi dolu kaçamak nazarlar atfediyordu!. /

{Kitap Adı: YALNIZLIK - Kitap Yazarı: A. J. CRONİN - Çeviren. Leyla YAZICIOĞLU - ARİF BOLAT KİTABEVİ - 05 Eylül 2013 Perşembe 07:05:36 }