Kimse Beni Anlamıyor!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Kimse Beni Anlamıyor! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,403 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Kimse Beni Anlamıyor!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Kimse Beni Anlamıyor!

Yazarı : Ercan Nar
Daha düne kadar sizinle cıvıl cıvıl oynayan, ödevleriyle ilgili yardım alan, her aklına takılan konuda sizden bilgi isteyen çocuğunuzda bu aralar farklı davranışlar mı gözlemliyorsunuz? Gelişimin en önemli dönemi olan ”ergenlik çağı”na giriyor demektir...
Ergenlik çağı, her açıdan gelişim içinde olan çocuklarımızın sıkıntılı ve çalkantılı bir dönemidir. Bu dönemi iyi anlamalı ve çocuklarımıza olan yaklaşımımızın bu sürece uygun olmasına dikkat etmeliyiz. Bu doğrultudaki davranışlarımız, sağlıklı, kendilerine güvenen, nerede nasıl davranacakları bilen ve sorumlulukların farkında bireyler olarak yetişmelerini sağlayacaktır.

128 s. -- 13.5 x 21 cm
Ekim 2006
ISBN: 975-00981-7-X
Etiket Fiyatı: 4,50 YTL

G

gulrana

Kullanıcı
23 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Rize
Kimse beni anlamıyor? :)

Ben küçükkende bu cümleyi kullanırdım.

Hala daha aynı kelimeyi mi kullanıyor bacaksızlar?  :D

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kesinlikle alacağım oğlum 10 yaşında ve ergenlik başlangıcındaymış artık erken giriyorlarmış ergenliğe

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ne o safari çok mu garip çok mu şaşırdın

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
yok hayır  erkekler 10-12 yaş arasında ergenliğe girerler kızlar ise 9-13 yaşları arasında girerler diye biliyorum. Artık erkenden ergenliğe giriorlarmış demene şaşırdım :)

M

merve

Kullanıcı
9 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
BENİ DE KİMSE ANLAMIYOR ( LEMAN HARİÇ )