keşke ve iyiki!!

• Konbuyu başlatan glsn_
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde glsn_ tarafından oluşturulan keşke ve iyiki!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,299 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı keşke ve iyiki!!
Konbuyu başlatan glsn_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
haydi,herşeyi bir kenara bırak.kapat gözlerini ve bütün keşkelerinle yüzleş bugün.hayatın sana küstüğü anları düşün ve onlara sebep olan 'keşkelerini'...haydi yüzleş,yüzleş ki her 'keşke'yi bir 'iyiki' ile sıvayabilesin.yüzleş ki yarın ben bugün yeniden doğdum diyebilesin.hayatın senden aldıklarını,senin ondan çaldıklarını,herşeyden öte yaşadıklarını düşün..her 'keşke'nin yerine bir 'iyiki' koy.haydi tart ve düşün hangisi ağır diye..ne çok şey almıştır zaman ve ne çok şeyi tüketmiştir farkına varmadan.insan en çok  kaybettiği değerler için ağlar ve en çok yitik zamanlarda bıraktığımız 'keşke'leri yaşarız ömrümüzde..ne çoktur dilimizdeki yeri,ne çok anlam saklarız bu tek kelimede,ne büyük bir sırdır yüreğimizde son nefese kadar taşımamız gereken...bir tünel olmalıdır hayatın karanlığında,ışığa uzanan bir dehliz..ne kadar yakındır oysa beklenen ışık,görürsün ama yaklaştıkça kaybolur hayattaki keşkelerin gölgesinde..bütün renkler yitirir anlamını,bütün anlamlar kaybolur..kendini en mutlu hissettiğin anda bile bir 'keşke' çıkar karşına,seni umutsuzluğa sürükleyen...
hangi rüyayı görmek istiyorsan onu hayal edersin ve kapatırsın gözlerini..bırak hayat bütün keşke yapraklarını döksün takviminden.dünün hükmü dünde kalmıştır çünkü...
(alıntı)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
herkese keşkesi en az olan " veya hayatına keşkeleri sokmayan" hayat dilerim...

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
hayatımızda keskemız olacak tabıkı mutlaka herkes hayatında hata yapar kendımızı oyle yetıstırmemız gerekırkı gecmısse baktıgımızda daha ııyı yapabılırdım dıye bılmelıyız

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
dünün hükmü dünde kalmıştır çünkü...

Her zaman bu kadar kolay olmuyor, dünkü hükmü bugüne taşımak... :-[