Kendisine güzelliğinin sırları sorulan Audrey HEPBURN'ün verdiği yntlar

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Kendisine güzelliğinin sırları sorulan Audrey HEPBURN'ün verdiği yntlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,815 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı Kendisine güzelliğinin sırları sorulan Audrey HEPBURN'ün verdiği yntlar
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Etkiler kendisine güzelliğinin sırları sorulan Audrey HEPBURN'ün verdiği yanıtlar.

**Gülüşünde,gözlerinde,zaman tanımayan doğal zarafettinde farklı birşeyler vardır.

**Çekici dudaklar için nazik sözcüklerle konuşun.

**Gülen gözler için,insanların içindeki iyiliği arayın.

**Zarif bir beden için, yiyeceğinizi açlarla paylaşın.

**Güzel saçlar için, günde en az birkez çocuğun parmaklarının şaçlarınızın arasında dolaşmasına izin verin.

**Hiç bir zaman olmadığını bilmenin huzuruyla yürüyün.

**İnsanlar diğer varlıklardan daha fazla yenilenmek, canlanmak, iyileşmek ve bağışlamak zorundadır; hiç kimseyi yabana atmayın.

**Unutmayın yardım edeceğiniz bir ele ihtiyacınız olduğunda, bunları her bir kolunuzun bittiği yerde bulacaksınız ve büyüdükce iki elimizin olduğunu ve bunlardan birinin kendinize diğerinin ise başkalarına yardım etmek için varolduğunuzu.

**İlk önce diğerleri, sonra sen diyen O modası geçmiş, harika düşünce. Ben hep bu ahlaka göre büyüdüm. Diğerleri senden önce gelir, "onun için söylenme, canım buna alış"

**Bir kadının giydiği, ne giydiği kıyafetleri, ne sahip olduğu bedeni, ne de şaçını tarama şeklidir.

**Bir kadının güzelliği gözlerinden okunur, çünkü gözler onun kalbine açılan kapılardır ve sevginin sevidir.

**Bir kadının güzelliği geçen yıllarla artar.

**Bir kadının güzelliği dış görünüşünde değildir.

**Gerçek güzelliği onun ruhunda, ihtimamında ve tutkusunda yansır.

SEN EŞSİZ...!

Allah seni yarattığı gibi sever ve O'nun gözünde güzelsin hepimiz eşsiz ve özel insanlarız O'nun gözünde çirkinlik yok görünüşümüz ne olursa olsun.

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
woooowww muhteşem olmuş inanılmaz doğru sözler paylaşım için çok teşekkürler su perisi :)

B

bir dost

Kullanıcı
19 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konya
sahici güzeli biraz araştırdım ,bu kadar olgunluğu geçmişine bağlıyorum.daha 1 yaşındayken anne ve babası ayrılmış ve annesinin yanında kaldığı süre babasını görememiş sonra  üvey babasıyla nazi işgali altındaki hollandaya taşınmak zorunda kalmışlar ve acı son kolon kanserinden ölmüş. :'(

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bir gülümsemenin ne kadar etkili oldugunu çok iyi açıklamış...

Sevdigine bir gül veremeyorsan,bir gülever yeter :)