Kendi kutup yıldızını bul

• Konbuyu başlatan prenses_o6
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde prenses_o6 tarafından oluşturulan Kendi kutup yıldızını bul başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,909 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Kendi kutup yıldızını bul
Konbuyu başlatan prenses_o6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Yazar------Nüvide Gültunca Tulgar--------
                Alfa Basım Yayın;
                Haziran 2005, 1. Baskı, 430 sayfa

Seçtiğiniz hayat sizi mutlu ediyor mu? Yoksa başkalarının hayatını yaşamaktan, başkalarının arzularını karşılamaya çalışmaktan yorulduğunuzu mu hissediyorsunuz? Kendinizi bu ormanın içinde kaybolmuş hissediyorsanız üzülmeyin. Sizi karanlılardan çıkaracak olan birisi var: Kendiniz! Başınızı yukarı kaldırın, bakın ve görün; kendi kutup yıldızınızı bulun, onu izleyin.

Bu kitapta yer alan bütün cümleler, yaşam enerjimizi yitirdiğimizi hissettiğimizde ya da zorluklarla baş etmeye çalışırken yeterli güce sahip olmadığımızı düşündüğümüzde hepimize güç verecek cümleler bulunuyor.

Yazılarından ya da söylemlerinden alıntılar bulacağınız kişiler her çağdan, her yaştan ve her ülkeden yüreğimize hitap ediyorlar. Leonardo da Vinci'den Mevlana'ya, Epictetos'tan Katharine Hepburn'e, Stendahal'den Rahibe Teresa'ya kadar herkes burada size, bize, insanlığa sesleniyorlar...

Beğeneceğinizi  umarım.... ::)

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  beğenmemek mümkün mü prenses;bu kitabı bence herkes okumalı,çünkü en pozitifimizin bile bazen yaşam enerjisini kaybettiğimiz anlar olabiliyor,teşekkürler paylaşım için :) ;)

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
güzel bir kitaba benziyor.bizlerle paylaştığın için teşekkürler.... ;)

W

weee

Kullanıcı
21 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
bu kitabı henüz okumadım.. ama en kısa zamanda okumak istiyorum.. mümin sekman da tavısye ediyor bu kitabı.. tavsıye edıyorsa demek kı gercekten okunması gereken bi kitap..

tesekkurler

S

sansliarzu

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
evet prenses tavsıyen ıcın sagol bu tarz kıtaplar okumaktan ben de hoslanıyorum dogrusu kıtap oldukca ılgımı cektı en kısa zamanda okumalıyım ;)

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
okumuştum bu kitabı ve diyorum ki bir kitap ancak bu kadar umut verici olabilir... paylaşım için teşekkürler.

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
tşkler kendi yolumuzu bulmamızı sağlayacak mı acaba

ilyas

ilyas

Kullanıcı
14 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bir söz söylemek istiyorum. Kendine ait planları olmayanlar , başkalarının planlarına dahil olurlar.

musta67

musta67

Kullanıcı
7 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Nevşehir
Seçtiğiniz hayat sizi mutlu ediyor mu? Yoksa başkalarının hayatım yaşamaktan, başkalarının arzularını karşılamaya çalışmaktan yorulduğunuzu mu hissediyorsunuz? Kendinizi bu ormanın içinde kaybolmuş hissediyorsanız üzülmeyin. Sizi karanlıklardan çıkaracak olan birisi var: Kendiniz Başınızı yukarı kaldırın, bakın ve görün; kendi kutup yıldızınızı bulun, onu izleyin.
Bu kitapta yer alan bütün cümleler, yaşam enerjinizi yitirdiğinizi hissettiğinizde ya da zorluklarla baş etmeye çalışırken yeterli güce sahip olmadığınızı düşündüğünüzde size güç verecek cümleler...
Bazılarından ya da söylemlerinden alıntılar bulacağınız kişiler her çağdan, her yaştan ve her ülkeden yüreğimize hitap ediyorlar. Leonardo da Vinci'den Mevlana'ya, Epictetos'tan Katharine Hepburn'e, Stendhal'den Rahibe Teresa'ya kadar herkes burada size, bize, insanlığa sesleniyorlar.

Yazar:Nüvide Gültunca Tulgar

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konular tarafımdan birleştirilmiştir...