Kavim.

• Konbuyu başlatan chinaski
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde chinaski tarafından oluşturulan Kavim. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,505 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı Kavim.
Konbuyu başlatan chinaski
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mydestiny
C

chinaski

Kullanıcı
11 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Zonguldak
Merhabalar.. En son Ahmet Ümit'in Kavim aldı eserini okudum.. Gerçekten çok sürükleyici ve etkiliyici.. Okumaya başladığınızda elinizden bırakamıyorsunuz.. Polisiye, katil kim, ne olacak duygusu ile okunacak süper bir eser. Tavsiye ederim..  ???

H

hayal_12

Ahmet Ümit'in tüm kitapları güzeldir.. Kavım de tam bir tarih kitabıdır.. İçinde o kadar çok tarihi bilgi var ki takip, insan bilmediği binlerce yeni şeyi öğreniyor.. Teşekkürler...

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ahmet ümitin her kitabı gibi kavim de müthiş...teşekkürler

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ahmet ümid'in kitapları okurken sizi dış dünyadan koparacak kadar sürükleyicidir...
beyoğlu rapsodisi ve patasana favori kitaplarıdır benim için..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ahmet ÜMİT favori yazarlarım arasında, okumam için sırasını bekliyor:)
Bu günlerde yogun olduğum için daha kısa birazda kişisel gelişim üzere kitaplar okumakdayım,en kısa zamanda bütün kitaplarını okumak istiyorum :)

M

mydestiny

Kullanıcı
31 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Ahmet Ümit hiç okumamıştım daha önce. Kavim'i ablam sayesinde okudum. Gerçekten çok akıcı bir kitap. Katil kimin çıkacağı hiç belli olmuyor :)
Ayrıca kitapta katili ararken diğer yandan hıristiyanlık ve süryanilerle ilgili bilgiler de öğreniyor okuyucu.

Komser Nevzat ve ekibiyle birlikte katili bulmak oldukça heycanlıydı. Cinayeti işleyen kişi ortaya çıktığıda hem çok şaşırdım hem de hiç şaşırmadım bir garipti :) :)

Tavsiye ederim  ;)