Kariyer Planlama : Indus Danışmanlık'tan ücretsiz kariyer koçluğu

  • Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Meslekler Rehberi kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Kariyer Planlama : Indus Danışmanlık'tan ücretsiz kariyer koçluğu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,197 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Meslekler Rehberi
Konu Başlığı Kariyer Planlama : Indus Danışmanlık'tan ücretsiz kariyer koçluğu
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan benobu
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Indus Danışmanlık Temmuz'dan Eylül'e kadar her ay üç kişiye ücretsiz Kariyer Koçluğu hizmeti sunacak.

Indus, koçluk yapacağı kişilerde, son sınıf öğrencisi, yeni mezun ya da çalışma hayatına yeni başlamış olma; yüksek not ortalaması, gönüllü çalışmalar yapmış/yapıyor olma, hedeflerini belirlemiş olma gibi özellikler arıyor.

Toplamda dört seans sürecek olan kariyer koçluğu ile yaptıkları işin kendileri için uygun olup olmadığını sorgulayan veya hangi mesleği seçecekleri konusunda aklında soru işaretleri olan gençleri hedefleyen Indus; bu çalışma ile gençlerin kariyerlerine ne şekilde devam etmek istediklerini ya da belirledikleri hedefler doğrultusunda eylem planları hazırlayarak uygulamaya koymalarını, kişilerin kendi yetkinlikleri konusunda bilinçlenmelerini, eyleme geçmek için cesaretlenmelerini ve bunun için ihtiyaç duydukları yol haritasının oluşturmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Başvuru için: www.indusdanismanlik.com / 0 212 327 20 22 / info@indusdanismanlik.com
 
B

benobu

Kullanıcı
13 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
samsun
indus danışmanlık, bir şey söyleyebilirmiyim. web masterınız sitede şu noktaya mutlaka müsade etsin. Sitenin açılır menüleri, menünün altındaki haraketli banner tarzı görüntünün arkasında kalıyor, buda açılır menüde menünün içeriğinin görüntülenmesini engelliyor.

siteyle ilgili bilgi sahibi olamadan çıktım.
 
Üst