karar veremiyorum

• Konbuyu başlatan karadut
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde karadut tarafından oluşturulan karar veremiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,909 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı karar veremiyorum
Konbuyu başlatan karadut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

karadut

Kullanıcı
5 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
ist
yaşım 28 ve 4 yıla yakın bir ilşkim var ailesi karşı nedeni onun doktora yapması benim lise mezunu olmam.bu duruma karşılıkta ailem istemiyor ama pekte karışmıyorlar benim mutluluğum için. ve nezaman nişan takacaksın dediğimde en kısa zamanda diyor ve böylece 4 yıla geldik.ailesi ile görüşüyorum misafirliğede gidiyorum kızım diyorlar ama evlenmemize razı değiller sürekli sen daha iyilerine laiksin deyip duruyorlarmış.arada sevgi var ama zaman geçtikçe benden soğuyor yıpranıyoruz zaten taktikleride bu ve en sonunda dün tartıştık şidettli konu sıradan bir konu ama ben bu kadar uzmasına içten içe onu suçlu bulduğum için patladım.ve çok üzülüyorum evet dün ayrıldık

galiba piskolojim bozuldu sadece paylaşmak istedim

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ailelerin onay vermesi aslında çok önemli onay verilmeyen ilişkiler evlilikle sonuçlansa bile ilerde çok sorun yaratıyor,ve insanlar ister istemez yıpranıyor.Herşeyde bir hayır vardır sana bunu söyleyebilirim.

H

hanedeyim

yani bu çok özel bi konu tabiki fazla bişi bilmediğmiiz için senin anlattıkların kadarıyla bilgimiz var
o yüzden bizim yorumlarımız yanlış olabilir sen artık kendine göre bunu yoğuracaksın
ben senin yerinde olsaydım birebir ve açıkca konuşur bu işin bir neticeye bağlanmasını sağlardım
karşınızdaki kişinin yerinde olsaydım ve tek sorun sevgilimin lise mezunu olması olsaydı başka sorun olmasaydı ki bu sorun bile diğil saçma bişi ailemin müdahale eetmesine izin vermezdim
bunlar benim yapıcaklarım peki sen ne yapıcaksın ::)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sevgili karadut, Kişisel Gelişim Sitesi, üyelerin bilim ışığında kendilerini geliştirebilecekleri konular çerçevesinde tartışmayı ve bilinçlenmeyi misyon edinmiş bir Forum Sitesi'dir.
Üyelerimizin yardım talepli açtığı bazı başlıklar ise, öğrenim ve iş dünyası ve bilgisayar konularındadır, ve bu konular kilitlenmez.
Ancak, çok özel ilişkilerin paylaşıldığı, yardım ve görüş talep edildiği başlıklar, bu sayfanın amacına uygun kullanılıp kullanılmayacağı riskini beraberinde getirdiği için, ve elbette biz Site Yönetimi olarak, üyelerimizin korunması adına bu riski göze almayacağımız için, bu tip başlıklar kilitlenir.
Bizleri anlayışla karşılayacağınızı ümit eder, keyifli paylaşımlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...