kadınları anlamak....

• Konbuyu başlatan eftelya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde eftelya tarafından oluşturulan kadınları anlamak.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,578 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı kadınları anlamak....
Konbuyu başlatan eftelya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Adamin biri California'da bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, adam lambayı kumların içinden çıkarmış. Dalgasına belki cin cıkar deyip ovalamış lambayı, harbi harbi cin çıkmış.
Adam çok şaşırmış, cin başlamış konuşmaya:
- Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardin vs...
- Bu, bu ay içinde dördüncü çıkarılışım ve bu işten sıkılmaya başladım bu yüzden 3 dileği unut. Sadece 1 dilek hakkın var!
Adam oturmuş ve bir süre düşünmüş ve:
- Her zaman Hawaii'ye gitmek istedim ama uçaktan korkarım ve deniz beni çok tutar. Benim için Hawaii'ye bir köprü yap böylece arabayla oraya gidebileyim
Cin gülmüş ve:
- Bu imkansiz. Bu işin lojistiğini düşün! Köprünün ayakları nasıl Pasifik'in dibine ulaşabilir? Ne kadar beton gerektiğini, ne kadar çelik gerektiğini düşün. Hayır, başka bir dilek düşün.
Adam tamam demiş ve gerçekten güzel bir dilek düşünmeye başlamış. En sonunda:
- Dört kere evlendim ve boşandım. Bütün karılarım her zaman duyarsız olduğumu ve onunla ilgilenmediğimi söylerdi. Bu yüzden, kadınları anlayabilmeyi diliyorum... Nasıl hissettiklerini ve neden ağladıklarını, bir şey söylemedikleri zaman gerçekten ne istediklerini...onları nasıl gerçekten mutlu edebileceğimi bilmek istiyorum...
Cin cevap vermis:
- Köprü iki şeritli mi olsun dört şeritli mi_!

alıntı

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
HAYIR YAA ASLINDA O KADAR ANLASILMAZ DEGİLİZ KADINLAR OLARAK SAOL :)

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
anlaşılmaz değiliz tabı sadece bızı anlamak istemiyorlar.... ;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
:)
Bunu daha önce okumuştumm..
ama madalyonun arka yüzünde kadınların erkekler için önyargıları mutlaka var.

M

maviii

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
erkekler bizi anlamıyolar çünkü işlerine gelmiyo :) aslında çok basit bazı kurallar var ve her zmn geçerlidir bunlar...onları öğrenip uygulayın :)

A

ayben

önyargı herkes ilk başt abir önyargıyla yaklaşır bence hayır desebile tanıdıkça insan karşısındaki o zaman emin olur herşeyden ama anlamak ya da anlamamak bunlar kişiye bağlı yani sen ne kadar güzel bir dil kullansanda açık olsan da karşında ki gene anlamak istediğini anlıyacaktır  ;)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
erkekler marstan , kadınlar venüsten ........ :-X

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Anlamıyorum anlamaya çalışmak gibi bir ugras içerisinde değilim ne mutlu bana

A

ayben

ne karmaşık kişiliklermiş biz be  ;D
bu kadar zor mu anlamak kadınları ama aslında önemli olan onlara gözlerinizle değil de yüreğinizle bakmanız değil midir?

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Uzun zaman önce Anladıgımı sandıgım kadınları aslında  hiç anlamadıgımı fark edince bu konuda ısrarın son derece gereksiz oldugununun farkına vardımda o anlamda yorumladım.

İşin tuhafı kadınları anlayabilen birinede hiç tesadüf etmedim bu yolda yalnız değilim bundan eminim

A

ayben

bence genele yönelmesek. yani genelleme yaparsak herkesin farklı istekleri var.bende erkekleri anlamıyorum o zaman, şimdiye kadar anladığım bir erkek sadece babam oldu o kadar desem yeridir ve tabi bir iki istisna. ama genel bir bakış açısıyla bence de görüşünüz kısıtlanır sadece, bilmem anlatabildim mi ???

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Benim soylediğim yada yazdıgım her sey kendimce  geneli  kapsasada kişisel görüştür.

Daha iyi anlaşılması acısından soyle diyeyim YASADIGIM VE TECRÜBE ETTİĞİM ÖRNEKLEMELERDİR

Bilmem anlatabildimmi ?  :)

A

ayben

anladım anladımm sizde beni anlamışsınızdır bende yaşadıklarımdan bir alıntı yapmak istedim o kadar ;)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Elbette bende anladım bu günlerde Bi anlayışlıyım ki sorma

Şaka bir yana yazdıklarınızı anladım ben kendi yazdıklarımı anlamanız babında yazdım Ayrıca anlayışınız için tesekkurler

İçerisinde anlama yada anlaşılma kelimeleri çok gecen bir mesaj oldu anlayana bravo :)