Jean Christophe Grange - Şeytan Yemini

• Konbuyu başlatan m.abali06
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde m.abali06 tarafından oluşturulan Jean Christophe Grange - Şeytan Yemini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,270 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı Jean Christophe Grange - Şeytan Yemini
Konbuyu başlatan m.abali06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
M

m.abali06

Kullanıcı
30 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Manisa

Çeviren: Şevket Deniz
Yayın Yılı: 2007
İthal Kağıt
520 sayfa
14x23 cm
Karton Kapak
ISBN:9752936195
Dili: TÜRKÇE

Şeytan Yemini,Grange'in son çıkan romanı.Herzaman yaptığı gibi okurunu alıp başka diyarlarda dolaştıktan sonra ait olduğu yere bırakıyor yazar.Son sayfayı okuduğunuzda bittiği için derin bir üzüntü duyup yeni kitabını beklemeye koyuluyorsunuz.

Bir roman insana ne katabilir ki diye düşünenlerdendim ben de.Onu okuduktan sonra romanlardan da birşeyler öğrenebileceğini,üzerinde uzun bir süre düşünebilecek bir konuyu insana bırakacağını,hatta harita bilgisini bile geliştireceğine insanın inanası gelmiyor.

Okumanızı şiddetle 8) tavsiye ederim.

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ben bu adama bayılıyorum.
o nasıl konu anlatımı , o nasıl bi hayal gücü , o nasıl bi dimağ...
taş meclisi ve kızıl nehirleri okumuştum..
bunu da kesinlikle okumak isterim ve diğer bütün kitaplarını herkese tavsiye ederim ..
teşekkürler..
(hayal gücünüzü sınayın)

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben hiç okumadım korku romanı ise eğer zaten okuyamam hiç bilgim yok cahilliğime verin :)

M

m.abali06

Kullanıcı
30 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
Grange'in romanları polisiye-gerilim türündedir.Korku unsuru olan şeyler yok değil tabi fakat tamamiyle korku temeline dayandırıldığını söyleyemeyiz.Bu kitapta daha çok korku unsurunun işlendiğini düşünebilirsiniz,o yüzden Leyleklerin Uçuşu'nu okumakla başlayabilirsiniz.

O kitapla bu serüvene başlarsanız eminim yazarın tarzını anlayıp diğer romanlarını da okumak isteyeceksiniz.

Teşekkürler

K

Kardelen

ben kitap okumayı çok severim ve okurum ama bu yazarın kitabını okumadım ilk fırsatta okuyacağım tavsiye için tşkler m.abali  :)

B

burtay

Kullanıcı
14 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
grange'ın tüm romanlarını okudum bu hariç.merakla yeni kitabını sabırsızlıkla bekliyordum bugün teasadüfen gazete en çok satanlarda birinci sırada gördüğümde inanılmaz sevindim.ilk işim elbette almak.inanılmaz anlatımı sayesinde adeta kendinizi kitabın sayfalarında o mekanda buluyorsunuz.okurken eğiten insanı meraka salan ,son yılların en iyi polisiye gerilim yazarı.her romanını soluksuz okuyup bitirdiğimde,bittiği için içimde inanılmaz bir hüzün duyuyorum.herkese grange'ı şiddetle tavsiye ediyorum

K

Kristal

diğerlerini okumuştum süperdi eminim buda öyledir...

S

sansliarzu

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
bu kıtaptan zıyade tavsıyelerınıze göre yazarı cok merak ettım sanırım farklı ve etkıleyıcı bır anlatımı var.(okuyanlar sanırım fazla kesın dıyordur)yazar cok ılgımı cektı kesın bu yazarı tanımalıyım ;)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
::) evet kesinlikle arzucum en az bir kitabını mutlaka okumalısın..
şiddetle tavsiye ediyorum ..

S

sansliarzu

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
sagol okyanusya en kısa zamanda bu kıtabı edınecegım merak ettım ;)

K

kocatepeli

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
bayılıyorum bu adama... kitaplarının hepsi mevcut bnde bu hariç en kısa zamanda alıp diğerlerinin yanına ekleyeceğim... ve grange"ın hangi kitabı çıkarsa çıksın gözüm kapalı alırım .. o kadarki mükemmel bnm gözümde...

A

angel_in_me

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
  Ben okudum ve kesinlikle tavsiye ederim... Çok akıcı ve hayal gücünü sınayıcı bir kitap...

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
teşekkürler çok şiddetli bir okuma duygusuna kapıldım ilginç geldi :cool:

A

aynur34

Kullanıcı
27 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Jean Christophe Grange hayranlarını burda görmek ne kadar güzel. bende kendisini devamlı takip ediyorum, Kızıl Nehirler kitabını okuduğumdan beri, bir diğer kitabının ne zaman çıkacağını takip ederdim deli gibi. Şeytan Yemini'nde gerçekten kendini aşmış, bu kadar sürükleyici, insanı bu kdar sürprizlerle karşılaştırabilen başka bir yazar bilmiyorum. konuya hakim oluşu, ince detaylarına kadar olayları anlatması beni çok etkiliyor...şimdi 1-2sene daha beklemek zor geliyor yeni kitabı için...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
of offffffff bekle yeni kitabını ... :(

glsh_78

glsh_78

Kullanıcı
10 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
karabük
ben kitabı okumayı denedim. 1 ay boyunca elıme alıp okumak için kendimi sıktım ama olmadı ve arkadasıma geri verdim. isminden tırstım galiba. arkadasım çok psikopat bi kitap sen seversin demişti ama okuyamadım ne yazıkki :-[

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
glsh_78' Alıntı:
ben kitabı okumayı denedim. 1 ay boyunca elıme alıp okumak için kendimi sıktım ama olmadı ve arkadasıma geri verdim. isminden tırstım galiba. arkadasım çok psikopat bi kitap sen seversin demişti ama okuyamadım ne yazıkki :-[
Jean Christophe Grange den bıkılırmı yahu...Demek senin tarzın bu degilmiş..Seni daha basit içerikli kitaplara yönlendirelim:) Canan ta''ı tavsiye edebilirim,ilgilenirsen... :)