İyi yolculuklar...............

• Konbuyu başlatan ebon
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde ebon tarafından oluşturulan İyi yolculuklar............... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,487 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı İyi yolculuklar...............
Konbuyu başlatan ebon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kristal
E

ebon

Kullanıcı
14 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
ist
İSMAİL GÜZELSOY'un İYİ YOLCULUKLAR kitabı...

Şimdiye kadar bu kadar iyi kurgulanmış bi kitap okumadım.... Farklı zamanlarda farklı yerlerde geçen bi olaylar anlatılıyor. Ancak çok farklı bi teknik...... Puzzle gibi birleştirmeniz lazım hikayeleri... ve hiç bir ayrıntıyı unutmamak gerekiyor...Çünkü en önemsiz denen olay bile bir başka olayda kilit rolü oynayabiliyor..... Zaten yazarda hayatın anlamını anlatırken önemsiz diyerek ilgilenmediğimiz şeylerin aslında hayatın özü olduğunu söylüyor.. Tabi bu onun yorumu.... ::) ::) .... Sevgi , korku , kuşku ve aşk  hislerini çok etkileyici anlatıyor.....Hele aşkı öyle bi anlatıyor ki, aşka aşık oldun desem yeridir.......Çok sürükleyici bi kitap.... Ayrıca mükemmel bi üslubu var... Bu kadar çok farklı kelimenin birarada ve bütünlüğü bozmadan kullanılması çok etkileyici... Müthiş bi kelime dağarcığı var yazarın...

Kitap eski paraların merkezinde olduğu, olaylar zincirinden oluşuyor ..... Okuma ihtimali olanların merakını öldürmemek adına konuyla ilgili bi cümle yeterli galiba.............     ;) ;)

İyi ki okumuşummmm......       :) :) :) :) :)

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
hmmm okumak istediğim kitap sayısı artıyor ;) ;)

S

suda

Kullanıcı
20 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
ismail güzelsoy un  kitabı iyi yolculuklar harika bir kitap gerçekten.son zamanlar da okuduğum iyi kitaplar arasın da.yazarın diğer kitaplarını merak ettim çünkü gerçekten akıcı, kendine özgü ve severek yazılmış.

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
valla okadar çok listemde okumak için kitap ismi varki okudukca yenileri çıkıyor ama ilgimi gerçekten çekti bunu da ekledim teşekkürler....

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bir yıldır doğru düzgün şöyle elime alıpta sonuna kadar bir kitabı okuyamadım bu kitabıda merak ettim mutlaka okuyacağım tavsiyen için teşekkürler arkadaşım  ;)