İşte Cem Yılmaz'ın Yeni Filminin Adı

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan İşte Cem Yılmaz'ın Yeni Filminin Adı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,708 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı İşte Cem Yılmaz'ın Yeni Filminin Adı
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sinos
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Filmde rol alacak olan ünlü oyuncu Zafer Algöz açıkladı

Cem Yılmaz'ın AROG filminde rol alan Zafer Algöz, ünlü şovmenin yaz aylarında yeni filmini çekeceğini ve kendisinin de rol alacağını söyledi.

Televizyon gazetesinin haberine göre, Yılmaz'ın bir kovboy filmi yapacağını anlatan Zafer Algöz, filmin ismini de açıkladı. Cem Yılmaz'ın filminin isminin 'Yahşi Batı' olacağını belirten Algöz, "Bu sefer bir yerli kovboy filmi olacak. Ağustos ayının başında başlayacağız. Zaten hikayeyi Cem aylar öncesinden AROG setinde de anlatıyordu. Giderek onu geliştirmiş bir şekilde. İsmi 'Yahşi Batı'. 2-3 gün önce de birlikteydik, senaryoyu baştan sona kadar anlattı. Bu sefer yine çok güleceğiz, öyle görünüyor" diye konuştu.

Cem Yılmaz'ı da öven Zafer Algöz, "Benim için Türkiye'de bir numara. Onun yaptığı her işte küçücük bir rol bile oynamak benim için çok büyük mutluluk" dedi.

HABERTÜRK

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Su Perisi' Alıntı:
Filmde rol alacak olan ünlü oyuncu Zafer Algöz açıkladı

Cem Yılmaz'ın AROG filminde rol alan Zafer Algöz, ünlü şovmenin yaz aylarında yeni filmini çekeceğini ve kendisinin de rol alacağını söyledi.

Televizyon gazetesinin haberine göre, Yılmaz'ın bir kovboy filmi yapacağını anlatan Zafer Algöz, filmin ismini de açıkladı. Cem Yılmaz'ın filminin isminin 'Yahşi Batı' olacağını belirten Algöz, "Bu sefer bir yerli kovboy filmi olacak. Ağustos ayının başında başlayacağız. Zaten hikayeyi Cem aylar öncesinden AROG setinde de anlatıyordu. Giderek onu geliştirmiş bir şekilde. İsmi 'Yahşi Batı'. 2-3 gün önce de birlikteydik, senaryoyu baştan sona kadar anlattı. Bu sefer yine çok güleceğiz, öyle görünüyor" diye konuştu.

Cem Yılmaz'ı da öven Zafer Algöz, "Benim için Türkiye'de bir numara. Onun yaptığı her işte küçücük bir rol bile oynamak benim için çok büyük mutluluk" dedi.

HABERTÜRK

cem yılmaz hayranıyım.. teşekkürler paylaşım için ;)

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
£meğine sağlık payLaşım için teşekkürLer :)