Israrcı kişilere karşı nasıl davranılmalı?

• Konbuyu başlatan kamuran
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kamuran tarafından oluşturulan Israrcı kişilere karşı nasıl davranılmalı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,490 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Israrcı kişilere karşı nasıl davranılmalı?
Konbuyu başlatan kamuran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kamuran çok üzüldüm, acil şifalar dilerim, geçmiş olsun.
Bizimle paylaşmanıza mutlu oldum, paylaşmanın değerini hepimiz bilen insanlarız ve bu tür konuları her zaman dinleriz.
Herhangi bir konuda bir talebiniz olursa, en azından kendi adıma, yanınızda olacağımı lütfen bilin.
İyi gelişmeleri duymak ümidi ile.

K

kamuran

Tu Navy' Alıntı:
kimlik görülmesi güzel bir düşünce fakat giriş saati notu alınmasının yanı sıra annenizin yanına girmesini istemediğiniz kişilerin isim listesinide güvenliğe verirseniz özellikle bu kişilerin girmesini daha iyi engellemiş olursunuz diye düşünüyorum...
Evet, annem artık iki gün daha kalacak hastahanede ve durumu bu şekilde giderse eve alabileceğim. Bu arada gerçekten dikkat ediyorlar. Dilerim bu kadarla atlatmış olalım. Fakat dediğim başvuruyu genel bir başvuru olarak, biraz da ben kendimi toplayınca başkaları için de yararlı olması için yapacağım.
Bu arada gerçekten kendimi yalnız hissettirmediğiniz için teşekkürler! :)

Zynep' Alıntı:
Kamuran çok üzüldüm, acil şifalar dilerim, geçmiş olsun.
Bizimle paylaşmanıza mutlu oldum, paylaşmanın değerini hepimiz bilen insanlarız ve bu tür konuları her zaman dinleriz.
Herhangi bir konuda bir talebiniz olursa, en azından kendi adıma, yanınızda olacağımı lütfen bilin.
İyi gelişmeleri duymak ümidi ile.
Hepiniz çok iyisiniz :) İlk konuyu böyle açmak istemezdim :-[ ama bana çok destek oldunuz :)
Şu an için her şey iyi, evde de dediğim gibi iki gün içinde çıkarsa daha dikkatli olacağım.

Fakat gerçekten genel anlamda da ısrarcı ve karşısındakinin gerekçeli sebeplerini kabul etmeyerek bildiği gibi davranan "iyiniyet" adı altındaki kişiler konusunda daha dikkatli olmalıymış.
Mesleğimden dolayı çok düşüncesiz davranan kişiler gördüm, ama bu kadarı da varmış... :(

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
kamuran' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. Kendine göre iyiniyetli davranan aslında yaptıkları, ilgisi ve hayat kararlarımızda kendi seçimleri yolunda ısrarcı olan kişilere nasıl davranmalı?
Kulak asmayacaksın.
Bu yeterli sanırım