İşgal ve direniş, 1919 ve bugün

• Konbuyu başlatan pisipisibe
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde pisipisibe tarafından oluşturulan İşgal ve direniş, 1919 ve bugün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,271 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı İşgal ve direniş, 1919 ve bugün
Konbuyu başlatan pisipisibe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
P

pisipisibe

Kullanıcı
2 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Arkadaşlar, bu kitabı kesinlikle tavsiye ederim. Okuyunca da eminim beğeniceksiniz. Ülkemizin şu andaki durumunu çok güzel anlatmış. Tarih gerçekten tekerrür ediyor.

K

karatas_ezgi

Kullanıcı
28 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
yazarını öğrenebilir miyim?

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Denemeye değer. Teşekkürler.

K

kapasite_meselesi

Kullanıcı
31 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
ANKARA
bende şuan düşün ve başar adlı bi kitaaaap okuyorum muhteşem tam bi kişisel gelişim kitabı okuyun mutlaka yazarı muhammed bozdağ

E

emrelegend

Kullanıcı
21 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
kitabın yazarı Hulki Cevizoğlu, kesinlikle tavsiye ediyorum. tarihi bilgileri ve gerçekleri nedenleri ile kıyaslıyan üzerinde çok uzun süreler çalışıldığını belli eden bir kitap.

özellikle 1. dünya savaşı sonrası yenik devletlerden sadece Osmanlı İmparatorluğu'nun işgal edilmesini diğer yenik ülkelerin (Almanya ve Bulgaristan) sadece silahsızlandırılması üzerine tespitleri çok yerindeydi.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Kitap bölümümüzde  tavsiye edilmesi ve yorumlanması, ayrıca Hulki Cevizoğlu'nu Televizyon programından da takip ettiğim, beğenerek izlediğim ve bilgisine güvendiğimden listeme eklemiştim.
Uzun zamandır oturduğum semtte bir kitapçı vardı ve ben o kitapçıyı korsan kitap satışları yapan bir yer olarak biliyordum.
Çünkü az yukarısında korsan kitaplar satılmaktaydı.
Arkadaşım bu kitapçıdan 2.el kitaplar aldığını ve bana da tavsiye etmişti.
Bugün şöyle bir göz attım ve aman tanrım " 1919'un Şifresi/ H.Cevizoğlu" kitabını gördüm hemen aldım ve listemden sildim.

Buradan paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim. Okuduktan sonrada bende yorumumu ekleyeceğim  :)

C

CeAs

Kullanıcı
24 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Müthiş ötesi bir kitap.Yakın tarihinizi,öncesini ve sonrasını bu kitapta bulabilirsiniz.Şiddetle tavsiye ediyorum  ;)