IQ TESTİ (gerçek)

• Konbuyu başlatan FreNzA
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde FreNzA tarafından oluşturulan IQ TESTİ (gerçek) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,388 kez görüntülenmiş, 155 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı IQ TESTİ (gerçek)
Konbuyu başlatan FreNzA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan $ezinn
D

duygu79

Kullanıcı
16 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
safari
bana yalan mı söledin diyosun anlamadım.ister inan ister inanma 127 çıktı inanmamak senin problemin.
eğer bakarsan 130 çıkan bile var. ozaman onlarda yalancı

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
duygu hanım size yalancı gibi bi itafda bulunmadım.  IQ su 130 olan türkiyede varmıdır ki. Testte sorun olduğunu söylemeye çalıştım ama üstünüze alındınız.
yine de kusuruma bakmayın.

D

duygu79

Kullanıcı
16 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
testin yanlışlığı konusunda bişey diyemem. zaten bu testin  insanların gerçek IQ seviyesini de belirleyeceğini  sanmıyorum. ama bu teste göre sonuç  127. bende çok zeki olduğumu söylemiyorum. sizin kaç çıktı acaba?

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ben 2. adımdan sonrasına gitmedim. ikinci adımda 97 vermişti. 97 benim için yeterliydi.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
idiot
embesil
moron
düşük zeka

bunlardan hiçbiri olmadığım için pekde önemli değil.

R

rüzgarınkızı

Kullanıcı
6 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskisehir
BEN 145 CIKTIM TAM SINIR BENCEDE ABARTI BİRAZ...:)

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bu ıQ testi bence çokta sağlıklı sonuçlar wermedi kanaatimce...benm bildiim ıQ testi yüzyüze sorulan sorulara verilen cewaplarla daha da anlamlı sonuçlar weriyor ::) ::)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
glsn_' Alıntı:
bu ıQ testi bence çokta sağlıklı sonuçlar wermedi kanaatimce...benm bildiim ıQ testi yüzyüze sorulan sorulara verilen cewaplarla daha da anlamlı sonuçlar weriyor ::) ::)
glsn_ aynen katılıyorum..

E

extra-ordinary

Kullanıcı
6 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kendimi süper zeka hissetmesem de 148 çıktı , içimdeki einstein i di$ariya çikarmanin vakti geldi galiba  :)

F

fıstık

glsn_' Alıntı:
evt kesinlikle
bu testler hiç güvenilir değiller bunda 138 çıktı bi bsşks testtte de 144 çıkmıtı guya hepsi test :D
yinede zevkliydi tşkler ;)

Ö

ömür

Kullanıcı
22 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
önerdiğin için sğl teste başladım ama çok sıkıldım onun için yakın cvp ları hemen işaretledim düşünmeden normal çıktı  :(

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
124 çıktı yüksek zekaymışım
herkesinde yüksek çıkmış ???

S

SOSYALLİBERALİST

Ama ben internetteki IQ testlerine inanmıyorum. Çünkü hiçbir zaman tam doğru sonuç çıkmıyor.

C

CaJA

Kullanıcı
29 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
136 çıktı ama süre yetmedi hocam hepsini bilirdim yoksa :D

Ç

çiçek

Kullanıcı