İNTERNT 2010 DA ÇÖKECEK (MİŞ)

• Konbuyu başlatan CaspeR
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde CaspeR tarafından oluşturulan İNTERNT 2010 DA ÇÖKECEK (MİŞ) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,208 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı İNTERNT 2010 DA ÇÖKECEK (MİŞ)
Konbuyu başlatan CaspeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan busra309
C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0

İnternet sistemine, kısa süre içinde 42 ile 55 milyar dolarlık bir altyapı yatırımının yapılamaması halinde, küresel internet sisteminin 2010'a kadar çökebileceği belirtildi.

Teknoloji araştırmalarıyla tanınan araştırma şirketi Nemertes tarafından hazırlanan bir rapora göre, internet sistemine yapılan altyapı yatırımları yeterli değil ve acil altyapı yatırımı gerekiyor.

Mevcut internet altyapısının, her gün katlanarak artan internet kullanımı talebini karşılayamadığının vurgulandığı raporda, gerekli yatırımların sağlanamaması halinde, “Google, YouTube ve Amazon” gibi internet hizmeti sağlayıcı büyük şirketlerin kurulamayacağı vurgulanıyor.

Küresel ticarette internet kullanımının büyük önem taşıdığının vurgulandığı raporda, kapasite arttırıcı altyapı yatırımlarının yapılamaması halinde, internet sisteminin, aşırı yoğunluğu kaldıramayacağı ifade edildi.

Dünya genelinde, internet kullanıcı sayısı 1 milyarın üstünde bulunuyor.

Haber7

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
2010 çok yakın bi tarih.....ewet internet kullanımı çok yaygın,yoğunluk fazla ama sanıyorum o kadar erken çökmez... :D

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
çöksün ve kurtulalım emi diyesım gelıyr ama .. demıyrum

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Aslında fenada olmaz..

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
ya madem bukadar çökmesini istiyo herkes neden kullanılıyo kiiiiii???

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:D aaa  arkadaşlar niye öyle düşünüyosunuz yaaa  :) nie çöksün internet..hayatı kolaylaştıran araştırma  ödevlerimde oturduğum yerden bana yardımcı olan,,hem gazetem hem sinemam hem ingilizce öğretmenim,kısacası herşeyim şu internet(biraz abarttım belki ama :D doğruya doğru internetsiz hayat düşünemiyorum bn :)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hacer' Alıntı:
ya madem bukadar çökmesini istiyo herkes neden kullanılıyo kiiiiii???

ben mecburum , her işimi onla hallediyorum ...
ama bu durum hiç hoşuma gitmiyor ...
olmasa çok hoş olur bence ..

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Teknolojinin bu kadar ileri olduğu bir dönemde, eğer çökeceği bilinen bir gerçek ise önlem almak o kadar uzun sürmeyecektir. Bu bakımdan merak etmeyin... :)

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
evet zaten ben ılk çöksun demek ıstyrum ama demyrum dedım neden ıste herkesın ıslerını burdan halletmesınden dolayı ama kendımız yazıyruz HERSEYI BURDAN HALLETMEK  .. bu kotu ya :/ uyuşuk bı genclık ha olduk  ha olucaz resmen.. :mad:

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
yaaa eskiden internetmi vardı bağımlı olduk hepsi bu bence :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
çöksün mü çökmesin mi pek karar veremedimm ama bence de çökeceek gibi..hem şuan da cok kullanan olsa bile ilerde nelerle karsılasacagız Allah bilir..belki 2010da teknolojının gelişimiyle internet bize cok uydurukk sacma bişey gelirr,ne dersinizz? ;D

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
;Desranur bu dediklerin için 2010 çok yakın bi tarih...ama kimbilebilir zaman ne gösterir bilemeyiz tabi belki de ;)

P

Paradoks

ÜCÜNCÜ DÜNYA SAVASI TAS VE SOPA İLE YAPILACAK.. SÖZÜN KİME AİT OLDUGUNU HATIRLAYAMADIM. :-\ BELKİDE YAKIN BİR GELECEKTE TÜM BİLİSİM VE İLETİSİM SİSTEMİ YOK OLACAK. :-X