Internet'e gizli girenler için el yapımı Tarayıcı (Browser)

• Konbuyu başlatan Bülent
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Bülent tarafından oluşturulan Internet'e gizli girenler için el yapımı Tarayıcı (Browser) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,885 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Internet'e gizli girenler için el yapımı Tarayıcı (Browser)
Konbuyu başlatan Bülent
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ibrahimcaca
B

Bülent

İşyerinde IE veya başka bir internet tarayıcısı kullanıyorsunuz, birisi geldiğinde kapatmak zorunda kalıyorsunuz, o ana kadar yazıklarınız boşa gidiyor, ya da her ne sıkıntınız varsa...
Bilgisayarınızda Excel yüklü ise, onun açık kalmasına itiraz eden olmaz diyorsanız, işte size el yapımı Excel Browser.

Kullanımı:
Dosya açılışında Excel menü çubuğuna eklenecek ÖZEL menüden Başlat'a tıklayın, form açılacaktır.
Açılan kutudan favori link seçebilir veya kendiniz yeni adres yazabilir ve yazdığınız yeni adresi Favori'lere ekleyebilirsiniz.
Kullanım esnasında davetsiz misafirleriniz geldiğinde "Formu Gizle" düğmesine tıklamanız yeterli olup, formu tekrar açtığınızda kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.
Diğer tuşların işlevleri zaten üzerinde yazdığı gibidir.

1. NOT: Dosya açılışında makrolar etkinleştirilmiş olmalı ve dosya ismi değiştirilmemelidir.
2. NOT: Form açılışnda güvenlik amacıyla şifre soracaktır. "BÜLENT" yazmanız yeterli.
* IE kadar işlevsellik ve görsellik aramayın, gizli kullanım için idare eder.  ;)

B

bıldırcın

Ben işyerinde hep bunu kullanıyorum, sürekli yanıma birileri geldiği için...
Mantıklı
Hatta ben şimdi bunu çalışan arkadaşlarıma kopyalıyorum eminim onların çok işine yarar ;)

S

SUNFLOWERS

Teşekkürler Bülent :D
İçimiz dışımız Bülent olcak :D

B

Bülent

bıldırcın' Alıntı:
Ben işyerinde hep bunu kullanıyorum, sürekli yanıma birileri geldiği için...
Mantıklı
Hatta ben şimdi bunu çalışan arkadaşlarıma kopyalıyorum eminim onların çok işine yarar ;)
Evdekilerin ihtiyacı olmaz zaten de işyerinde bu olmasa internete sadece gir-çık yapabilirim. Gelen giden bitmiyor yanımda çünkü...

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
bende visual basic ten yapıom hepsinden daha hızlı ve hiç kasmıo en iisi kendin yapmak

B

Bülent

bloodelf' Alıntı:
bende visual basic ten yapıom hepsinden daha hızlı ve hiç kasmıo en iisi kendin yapmak
VB'den de olur tabi.  ;)
Excel ofis programı olduğu için sabahtan akşama kadar da açık kalsa kimsenin ruhu duymuyor.  ;)
İş gereği bende sürekli Excel açıktır da...