insanların birbirine SÖYLEDİKLERİ

• Konbuyu başlatan rlxmntn
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde rlxmntn tarafından oluşturulan insanların birbirine SÖYLEDİKLERİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,176 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı insanların birbirine SÖYLEDİKLERİ
Konbuyu başlatan rlxmntn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan egeli_muh
R

rlxmntn

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
ısparta
BİRİNİ ÇOK SEVMEK ,
bir insan için en güzel duygu ama karşı taraf için ne acaba? hiç düşündünmü acaba o ne hissediyor sana seviyorum derken acaba aklından ne geçiyor, aşk denen şeye yakalanan her insan aşkına şunu söylüyor sen olmazsan ben yaşayamam, ölürüm diyor. bunları söyledikten sonra ayrılıyorlar ama kimse ölmüyor. yaşAmlarına devam ediyorlar. SİZ HİÇ BİRİNE SEN OLMAZSAN BNE YAŞAYAMAM DEDİNİZ Mİ? EĞER DEDİYSENİZ HALA O KİŞİYLE Mİ BERABERSİNİZ? BERABER DEĞİLSENİZ DEMEK Kİ..

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
aklınız cok karısık galiba sizin paylastıgınız yazılar için ama bu konuya söle cevap vermek istiyorum..

her canlı bir gün doyar yaşar ve ölür.. tıpkı duygularımızda canlılar gibidir. önce dogarlar, sonra yasar ve ölür(ayrılık) olur. bazı insanlr uzun yasar bazışarı cabuk ölür ömrü kısa olur.. hiç birsey bizde sonsuz olmaz hersey yanımızda emanet... bunu böle düşünerek sorgulamaktasn cıok yasamaya bakın benc.. gidene saygı duyun onunda kendi tarafında haklı yanları vardır..

ben böle düşünüyorum. tesekkürler :)

R

rlxmntn

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
ısparta
efsana_18
yorumun için teşekkür ederim.
Gidene saygı duymayı öğrendim. her gidenin arkasından ağlanmayacağınıda öğrendim belki biraz geç oldu ama öğrendim.
duygularımın karışık olduğu dogru ama inan aklım karışık değil, aklım karışık olsaydı daha farklı olurdu

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ölmemişim demektir... :)
Ve elbette kimse ölmez, çok acı çeker, eminim buna, ve o şiirlerde şarkılarda söylenenler aslında abartı değil, hani derler ya, "dün seninle geçtiğimiz yoldan geçtim..." falan filan türü şeyler.
Ben markette bir reyon başında ağladığımı bilirim, "burada salatalık alırken ne şamata yapmıştık" gibi saçma bir nedenle üstelik, saklamama gerek yok!:)

Ama konuda "aşk" "sevgi" kavramlarını birlikte kullanmışsınız, benim inancım odur ki aşk yaşanan en güzel duygu, ve bittikten sonra, ki aşk uzun süreli değildir istisnalar dışında, unutulmayan sanırım heyecanı...
Sevgi ise daha derin bir kavram ve gerçekten çok sevdiyseniz unutması zor, çünkü birlikte yapmaya alışık olduğunuz o kadar çok var ki herşeyin yanısıra. Ayrılıktan sonra ölünmez ama çok acıtır.

Sevdiği insandan ayrılan insan bir daha sevmeye çok zorlanır ama aşk bitince bir yeni aşk bulmak her an olasıdır.:) Benim görüşüm yani...

Hatta Yılmaz Erdoğan der ya;

Bir aşktan diğerine kaç saatte gidilir?

R

rlxmntn

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
ısparta
söyliyecek bir şey bulamıyorum çok haklısın.
ama bunları yazmam hayata olan küskünlüğüm değil, hayata olan yaşama sevincim, ve en önemlisi bu dünyada beni tutan en önemli duygu "BAŞARI" Bu dünyadan başarmadan  gitmeyeceğimi biliyorum. Sizin gibi hayatımı paylaştıgım kişiler beni tutmuyor hayatta. beni ben tutuyorum

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
rlxmntn' Alıntı:
efsana_18
yorumun için teşekkür ederim.
Gidene saygı duymayı öğrendim. her gidenin arkasından ağlanmayacağınıda öğrendim belki biraz geç oldu ama öğrendim.
duygularımın karışık olduğu dogru ama inan aklım karışık değil, aklım karışık olsaydı daha farklı olurdu
Belki ilginizi çeker bu linkte yazılanlar...  ;)

http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,4702.msg57416.html#msg57416

E

egeli_muh

bu arada çok merdane bir yazım tarzı var rlxmntn arkadaşımızın ???

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bende gülümsedim... "merdane" hoştu.:) Özür dilerim konuyu bölme katkılarım için, ama ben üstte ciddi olarak yorumumu yazdım.
Masumum... :)