insanların ahlakları yaşlandıkça bozulur:)

• Konbuyu başlatan berrak
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde berrak tarafından oluşturulan insanların ahlakları yaşlandıkça bozulur:) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,000 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı insanların ahlakları yaşlandıkça bozulur:)
Konbuyu başlatan berrak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
Zynep' Alıntı:
Korsan' Alıntı:
Yok ya öle olmamalı insan yasadıkça olgunlaşır bu yazıya bakar isek olgun ahlaksız oluyoruz :)

Şaka bir yana istisnalar kaideyi bozmaz ben insanların yaslandıkça olgunlasacagına inanırım her anlamda sosyal açıdan ahlaki açıdan vs

Bahsi gecen konu sadece istisnadır ama altı iyi doldurulmuş istisnadır.Okadar
Doğru.
Ahlaksızlık ne kadar acımasız bir kavram olmuş? Eğer bu şekilde yargıya varıldıysa bu yazının yeri olsa olsa Mizah Bölümü'dür, Kişisel Gelişim sayfaları değil.
Teşekkürler.

evet size katılıyorum ben konuyu ilk mizah sayfasında açmıştım ama uygun görüp bu bölüme teşımışlar  :eek: önerilerilerinize bende katılıyorum tabiki sadece okunurken biraz gülelim biraz düşünelim istemiştim yoksa tabiki doğruluk payı yok altı doldurulmuş ....

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Konu aslında bilinen bir konu sevgili Berrak ve zaten çoğunlukla fıkra olarak yayınlanır son kısmı sanal Forumlarda. Ancak, çok güzel yakalanmış ve üzerinde sayfalarca yorum yapılabilecek bir konu ama sanırım dolaşırken biris altına bu yorumu eklemiş, uymamış, keşke alıntı yaparken siliverseydiniz:)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Korsan' Alıntı:
esranur' Alıntı:
cnslmst' Alıntı:
evet insanın ahlakı yaşlandıkça bozuluyor... dürüst olmak gerekirse, o sorular bana sorulmuş olsaydı benim vereceğim cevaplar müdürün aklından geçenlerden farklı olmazdı...

sadece ahlak değil arkdaşlar..küçük çocuk olgun insanlarla aynı düşünemezki? biizm düşündüğümüz cevapları o çocuk düşünemez yanii.. bunu sadece ahlak veya başka bişey gibi düşünmeyin..çocuk büyüyünce gerektiği gibi düşünecektir bence.. ::)
Bozulur kelimesi kesin anlam tasıyor zaten yazan kararını vermiş ama yanlış karar vermiş bence.

kesinlikle, yanlış bi karar..dikkatli düşnmek gerekiyor..

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
bence herşeyi bozulur gün geçtikçe ve yeni şeyler gördükçe

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
Zynep' Alıntı:
Konu aslında bilinen bir konu sevgili Berrak ve zaten çoğunlukla fıkra olarak yayınlanır son kısmı sanal Forumlarda. Ancak, çok güzel yakalanmış ve üzerinde sayfalarca yorum yapılabilecek bir konu ama sanırım dolaşırken biris altına bu yorumu eklemiş, uymamış, keşke alıntı yaparken siliverseydiniz:)

hay allah benimde özellikle o alıntı olan kısmı çok hoşuma gitti hatta o kısım ilgimi çekti yoksa okumazdım yada fıkra gibi okur geçerdim belki ;) dikat çekmesi açısından güzeldi bence ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
berrak' Alıntı:
Zynep' Alıntı:

hay allah benimde özellikle o alıntı olan kısmı çok hoşuma gitti hatta o kısım ilgimi çekti yoksa okumazdım yada fıkra gibi okur geçerdim belki ;) dikat çekmesi açısından güzeldi bence ;)
Hoşunuza giden insanların yaş aldıkça ahlaksız olduklarının belirtilmesi mi?
Galiba burda "ahlak" kavramı biraz farklı kullanılmış. Uygun bir mizahi sözcük bulamıyorum ki:( Fesatlaşmak??? desem? Daha mı esprili olabilirdi acaba?