İNSANIN PİN KODU

• Konbuyu başlatan gokhankonuk
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde gokhankonuk tarafından oluşturulan İNSANIN PİN KODU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,173 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İNSANIN PİN KODU
Konbuyu başlatan gokhankonuk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
İnsanın Pin Kodu, kişinin karakterini belirlemek ve onun yaşam yolculuğu sırasında diğer insanlara nasıl karşılık verdiğini belirlememizi sağlayan bir sistemdir. Kişiyi kesin ve belirgin bir biçimde programlayan doğum tarihinin Kutsal Geometrisi üzerine dayanmaktadır.

Her birimizin programında, çevremize farklı şekillerde tepki verme olasılığı bulunmakta ve bu olasılıklar da bizi eşsiz birer bireye dönüştürmektedir. Pin Kodlarımızın her bir hanesinde on tane ”aktif” on tane de ”reaktif” özellik bulunmaktadır. Bu özellikler tıpkı, kişiliğimizin malzeme deposu gibidirler. Elimizde ne tür araçların bulunduğunu anlayarak, kişiliğimizin nasıl işlediğini anlayabilir ve bu sayede de yaşamımızdaki seçimlerimiz konusunda çok daha başarılı olabiliriz.

LÜTFEN BLOKE OLMADAN DENEYİNİZ :)

Z

zeyna007

Kullanıcı
16 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
tesekkurler gokhanbey tanıtımı yapmıssız ama biz bunu nasıl bulacagız nasıl uygulayacagız acaba
basarılar

G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
BU KONULA İLGİLİ KİTAP VAR ORDAN ÖGRENEBİLİRİZ
İNSANIN PİN KODU DİYE
BENDE BU KONUDA TAM Bİ BİLGİYE SAHİP DEGİLİM
FORUMDA UFAK Bİ ANEKTOT OLARAK YAYINLADIM YANİ
DİKKATİMİ ÇEKTİ PAYLAŞMAK İSTEDİM

Z

zeyna007

Kullanıcı
16 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
tesekkur ederim gokhan bey ii gunler

P

Paradoks

Paylasım icin tesekküler.. gokhankonuk. Ayrıntılı bilgi olsa daha makbule gecerdi amma... :) 

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
pin kodumuz varda gökhan nasıl çalıştıracağız bilmiyoruz ki  :'(

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
evet alican ben onuda bilmiyorum ki doğum tarihim diye algılamışım o bile değilmiş napcam şimdi ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Kişiyi kesin ve belirgin bir biçimde programlayan doğum tarihinin Kutsal Geometrisi üzerine dayanmaktadır.

Kutsal geometrimi ?
Daha neler duyacagız bakalım.
Konuya cevap yazmasam iyi olur.
Ultra viole beyinlerden çıkma bir yazı gibi geldi bana