Ilk kendine GÜNAYDIN de uyanirken.!

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Ilk kendine GÜNAYDIN de uyanirken.! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,866 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Ilk kendine GÜNAYDIN de uyanirken.!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bişileryapmaklazım
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
İlk kendine GÜNAYDIN de uyanirken.!

Ve ilk kendine GÜLÜMSE aynalarda.!

Bir tatli söz söyle kendine TEBESSÜM et.!

Ve umursa kendine TESEKKÜR et.!

Sevmekle baslar hersey kendini SEV.!

DOST ol kendine DÜRÜST ol.!

Ilk kendine GÜNAYDIN de uyanirken.!

Ve ilk kendine GÜLÜMSE aynalarda.!

Sonra göreceksin binlerce yüzde kendi yansimani.!

T

Takvim

Kullanıcı
8 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
zonguldak
İyi ve olumlu bir gün geçirmek istiyorsak yazılanlar mükemmeldi. Birde buna "koşulsuz sevgiyi eklersek" pozitif enerjinin bize ummadığımız güzel anları yaşatacağından hiç kuşkum yok. Teşekkürler.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
2 ay sonra bir günaydına karşılık veren çıktı..Ben teşekkür ederim,günaydın saati geçsede,günaydın:)

E

elifhanim

Kullanıcı
30 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
yurtdisi
Evet arkadaslar pozitif enerjiyi cok iyi kullananlardanim gercekten insan  kendine dürüst ve dostca davranipta  ,Sabahlari kendine gülümseyip, güler yüzle davranirsa o günüde öyle geciyor.BEN KENDIMI SEVIYORUM ;MUTLUYUM SAGLIKLIYIM ,GÜNES BENIM ICIN DOGUYOR VE COK HUZURLUYUM diye baslarim gune ve gercekten bütün günüm de bana iyi davranir.SUNU BILMEK LAZIM BENIM DÜNYAM KENDIME LAYIK GÖRDÜGÜM DEGER KADARDIR bende kendime layik olanlari sonsuz bir sekilde sunuyorum mutluyum.Sizlere bütün insanligada bu ic huzurunu sunuyorum MUTLULUKLAR arkadaslar.

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
herkesin bunları yapması dileğiyle arkadaşlar göreceksiniz ki çok faydası olacak

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Her sabah ilk gördüğüm kişi kendimim evet. :)
Çünkü en erken kalkan benim.:)
Gençliğimden kalma bir alışkanık sanırım, kendime hep göz kırparım her sabah. Daha uykulu gözlerle gerçekten komik bir görüntü ve gülerim kendime:)
Banyo mutfak arası yolu mutlaka yolda zigzaglar çizerek katederim ki, kendime geleyim.:)
Arada dans ettiğim bile olur hiç abartmıyorum.
Evim çok yüksekte olduğu için, çayı koyduktan sonra balkondan İstanbul'a bakarım.
Aşık olduğum şehre günaydın derim.:)
Kasabımın manavımın kısaca çavredeki esnafın adlarını bildiğim için, duymayacaklarını bildiğim halde sıralar, hepsine hayırlı işler dilerim.
Aslında daha açılmamışlardır bile.:)

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
ibrahimcaca' Alıntı:
herkesin bunları yapması dileğiyle arkadaşlar göreceksiniz ki çok faydası olacak
gerçekler acı maalesef olmuyor...

T

tubix

Kullanıcı
30 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
önce beniii bizleri yaratan ALLAH'IMA SÜKÜREDERİMM...
Snra aynda kendime günaydınn derimmm
okula gidrkende güneşinn yüzüme vurduğu ışığa seslenippp sessizce yolumu alırımm...........
=)

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
güneşin sıcaklığı gözlerimi içine girmeye çalışırken, gözlerimi kısarak ona bakmayı çok seviyorum. Herkese güneşli günler  :)